Jeep Renegade

Artykuły - Jeep Renegade (11)

 • Jeep Renegade hitem w Europie​

  Jeep Renegade hitem w Europie​

  Chociaż słysząc o tworzeniu otwierającego cenniki modelu bazującego na podzespołach Fiata fani Jeepa pukali się w czoło, pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!
 • Jeep Renegade Night Eagle - test

  Jeep Renegade Night Eagle - test

  Producenci samochodów, dążąc do zwiększenia zainteresowania swoimi produktami, wprowadzają na rynek, specjalne, limitowane edycje swoich modeli. W podobny sposób postąpił Jeep, który zaprezentował specjalną serię modelu Renegade o groźnie brzmiącej nazwie Night Eagle. Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska takiemu pojazdowi.
 • Jeep Renegade 75th Anniversary - test

  Jeep Renegade 75th Anniversary - test

  ​Gdy w 1941 roku armia amerykańska otrzymała pierwsze samochody terenowe Willys MB, nikt nie zdawał sobie sprawy, że właśnie rodzi się nowa marka samochodów, a okrągłe reflektory z siedmioszczelinowym grillem na stałe zapiszą się historii motoryzacji.
 • Jeep Renegade – jak sobie poradzi na bezdrożach?

  Jeep Renegade – jak sobie poradzi na bezdrożach?

  Zabieramy najmniejszego z Jeepów na bezdroża i sprawdzamy czy nie zatracił genów swoich terenowych przodków.
 • Jeep Renegade – wyruszamy w trasę

  Jeep Renegade – wyruszamy w trasę

  Kompaktowe SUVy w większości przypadków użytkowane są w mieście. Postanowiliśmy jednak sprawdzić jak Jeep Renegade będzie się czuł w dłuższej trasie.
 • Jeep Renegade. Wojownik w mieście

  Jeep Renegade. Wojownik w mieście

  Niesłabnące zainteresowanie SUVami i corssoverami sprawia, że tego typu auta znajdziemy obecnie niemal w każdym rozmiarze. Szczególnie modne są ostatnio uterenowione samochody miejskie, a jedną z nowości tego segmentu jest Jeep Renegade.
 • Jeep Renegade, czyli naprawdę bezpieczny samochód

  Jeep Renegade, czyli naprawdę bezpieczny samochód

  Jeep Renegade w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez Euro NCAP otrzymał maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Za tym wynikiem stały tysiące godzin pracy inżynierów i konstruktorów.
 • Jeep Renegade, czyli nowe wcielenie Willysa MB

  Jeep Renegade, czyli nowe wcielenie Willysa MB

  Renegade to pojazd, który jak mało który w gamie Jeepa, sięga do tradycji marki. Samochód wprost nawiązuje do modelu, od którego zaczęła się historia Jeepa - legendarnego wojskowego Willysa MB z 1941 roku. Modelu, który zmechanizował amerykańską armię i który był powszechnie spotykany na wszystkich frontach drugiej wojny światowej.
 • Jeep Renegade już w Polsce

  Jeep Renegade już w Polsce

  Do polskich salonów trafił już najnowszy model Jeepa, czyli Renegade. Na ile wyceniono najmniejsze auto z oferty legendarnej amerykańskiej marki?
 • Jeep Renegade. Całkowicie nowy, tani model! Film

  Jeep Renegade. Całkowicie nowy, tani model! Film

  Jeśli komuś wydawało się, że po nowym Cherokee styliści Jeepa nie stworzą już nic, co byłoby w stanie wywołać większe kontrowersje, był w błędzie.