Jeep Grand Cherokee

Artykuły - Jeep Grand Cherokee (22)

 • Ta część zabiła wielu Amerykanów. Nie uwierzysz dlaczego!

  Ta część zabiła wielu Amerykanów. Nie uwierzysz dlaczego!

  Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Transportu NHTSA zakończyła właśnie dochodzenie w sprawie wybieraków skrzyni biegów zastosowanych m.in. w Jeepie Grand Cherokee.
 • Jeep Grand Cherokee. Gama i wyposażenie

  Jeep Grand Cherokee. Gama i wyposażenie

  ​Jednym ze sposobów producentów samochodów na zadowolenie klientów jest tzw. personalizacja. W skrócie chodzi o to, by osoba kupująca mogła tak skonfigurować samochód, by spełniał wszystkie jej potrzeby, a jednocześnie mógł być niemal niepowtarzalnym egzemplarzem.
 • Jeep Grand Cherokee SRT - amerykański mocarz

  Jeep Grand Cherokee SRT - amerykański mocarz

  Sportowy SUV - brzmi to jak oksymoron, ale kilku producentów ma w swojej ofercie tego typu modele. Wśród nich jest marka będąca synonimem auta terenowego - Jeep.
 • Jeep Grand Cherokee - offroader w skórze SUVa

  Jeep Grand Cherokee - offroader w skórze SUVa

  Trwająca od kilku lat moda na samochody przypominające auta terenowe sprawiła, że na rynku pełno jest pojazdów o "bojowym" wyglądzie i bardzo nikłej przydatności poza utwardzonymi drogami. Niewiele jest wyjątków od tej reguły, ale do nich zalicza się z pewnością Jeep Grand Cherokee.
 • Jeep Grand Cherokee jako pojazd rodzinny

  Jeep Grand Cherokee jako pojazd rodzinny

  ​Motoryzacyjna moda nieustannie ewoluuje. Kilkanaście lat temu na rynku niepodzielnie rządziły kompakty i samochody segmentu B. Potem nieoczekiwanie rozpoczęła się boom na SUV-y, który płynnie zmienił się w modę na crossovery.
 • Jeep Grand Cherokee w nowych wersjach

  Jeep Grand Cherokee w nowych wersjach

  Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Jeep zaprezentował Grand Cherokee w ekskluzywnej odmianie Summit oraz bardzo terenowej Trailhawk.
 • Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

  Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

  Niektóre nazwy własne wchodzą do języka potocznego stając się synonimem o szerszym znaczeniu. Jednym z takich uniwersalnych określeń stała się nazwa marki samochodów Jeep. Słysząc słowo “jeep” wyobrażamy sobie samochód terenowy, niekoniecznie tego właśnie producenta.
 • Jeep Grand Cherokee Trailhawk oficjalnie

  Jeep Grand Cherokee Trailhawk oficjalnie

  Oto pierwsze zdjęcia najbardziej terenowej wersji Grand Cherokee'a. Zadebiutuje już w przyszłym tygodniu.
 • Jeep Grand Cherokee SRT. Najładniejszy SUV w kategorii "performance"

  Jeep Grand Cherokee SRT. Najładniejszy SUV w kategorii "performance"

  Pamiętacie zapewne naszego Jeepa Grand Cherokee w wersji SRT? Jako, że w naszej redakcji mieliśmy go w dyspozycji dłuższy czas postanowiliśmy użyczyć go jednemu z naszych czytelników. Poniżej jego wrażenia z jazdy tym 475-konnym "potworem" na kołach.
 • Razem mają niemal 1000 KM. Ale który jest lepszy?

  Razem mają niemal 1000 KM. Ale który jest lepszy?

  Wracamy do cyklu naszych krótkich, motoryzacyjnych porównań. Tym razem, w narożnikach naszego ringu stanęły dwie motoryzacyjne bestie: Porsche Cayenne S i Jeep Grand Cherokee w najmocniejszej wersji SRT.

Filmy - Jeep Grand Cherokee (4)