Jean-Claude Van Damme

Synonimy:
Van Damme Jean-Claude,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jean-Claude Van Damme (29)

 • "Ostatni najemnik": Jean-Claude Van Damme w filmie Netfliksa

  "Ostatni najemnik": Jean-Claude Van Damme w filmie Netfliksa

  Kto wysyła faks z kodem sprzed 25 lat? Ten, kogo po raz ostatni widziano właśnie 25 lat temu. Legenda. Najsłynniejszy najemnik świata. Wyborowy kierowca, pilot i strzelec. Nieuchwytny. Jego kryptonim: Mgła! Po takim wprowadzeniu postaci granej Jeana-Claude’a van Damme’a w zwiastunie filmu "Ostatni najemnik", nie pozostaje już nic innego jak tylko czekać na premierę filmu zaplanowaną na Netfliksie na 30 lipca.
 • ​Jean Claude Van Damme: Skandal na planie "Przyjaciół"

  ​Jean Claude Van Damme: Skandal na planie "Przyjaciół"

  Michael Lembeck, który wyreżyserował podwójny odcinek kultowego serialu "Przyjaciele" ("The One After the Superbowl"), przy okazji 25. rocznicy premiery tej produkcji udzielił wywiadu. Twórca opowiedział m.in. o skandalicznym zachowaniu Vam Damme'a, jednej z gwiazd gościnnie występujących w produkcji.
 • Jean-Claude Van Damme pomógł uratować bułgarskiego pieska przed uśpieniem

  Jean-Claude Van Damme pomógł uratować bułgarskiego pieska przed uśpieniem

  Dzięki zaangażowaniu gwiazdy kina akcji Jean-Claude'a Van Damme'a trzymiesięczna suczka rasy chihuahua, której groziło uśpienie w Norwegii, została ocalona i wróci do Bułgarii, z której pochodzi. Tam trafi do adopcji - poinformowały w poniedziałek bułgarskie władze.
 • Jean-Claude Van Damme: Epicki szpagat

  Jean-Claude Van Damme: Epicki szpagat

  Mistrz szpagatów, Fred Astaire karate, mięśniak z Brukseli. Gdy przyjechał do Stanów Zjednoczonych, nie znał angielskiego. Nie przeszkodziło mu to w rozpoczęciu kariery filmowej. Chociaż język zawsze sprawiał mu problemy, zachwycał widzów swoimi wyskokami i kopnięciami z półobrotu. 18 października 2020 roku Jean-Claude Van Damme skończył 60 lat.
 • Jean-Claude Van Damme w teledysku francuskiego duetu. Za kamerą stanęła jego córka

  Jean-Claude Van Damme w teledysku francuskiego duetu. Za kamerą stanęła jego córka

  Teledysk "ULTRARÊVE" francuskiego duetu producenckiego AaRON podbija sieć. W klipie wystąpił słynny aktor kina akcji Jean-Claude Van Damme, a na jego życzenie reżyserką teledysku została córka - Bianca.
 • Jean-Claude Van Damme rozpoczyna współpracę z Netfliksem

  Jean-Claude Van Damme rozpoczyna współpracę z Netfliksem

  Jean-Claude Van Damme, kultowy aktor kina akcji z lat 80. ubiegłego wieku, rozpoczął zdjęcia do filmu zatytułowanego "The Last Mercenary". Wcieli się w nim w postać tajemniczego byłego agenta specjalnego. Będzie to pierwsza oryginalna produkcja Netfliksa, w której weźmie udział belgijski aktor.
 • Zmarł Ringo Lam, reżyser filmów z Van Damme'em

  Zmarł Ringo Lam, reżyser filmów z Van Damme'em

  Nie żyje Ringo Lam. Pochodzący z Hongkongu reżyser zmarł 29 grudnia 2018 roku. Miał 63 lata.
 • Van Damme, szpagat i ciężarówki

  Van Damme, szpagat i ciężarówki

  W najnowszym filmie Volvo Trucks pt. "The Epic Split" aktor Jean-Claude Van Damme wykonuje jeden ze swoich słynnych szpagatów. Stoi w rozkroku na lusterkach wstecznych dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM, które poruszają się do tyłu.
 • Frank Dux: Legenda czy bajkopisarz?

  Frank Dux: Legenda czy bajkopisarz?

  Wyobraźcie sobie organizowany raz na pięć lat mistyczny turniej dla specjalnie wyselekcjonowanych najlepszych wojowników świata. Elita pięściarzy, zapaśników, karateków, judoków i specjalistów innych sportów walki zgromadzona pod jednym dachem w czasach, kiedy nikomu nie śniły się wielkie gale MMA. Walczą o sławę, prestiż i szacunek. Brzmi znajomo? Dla sympatyków kina akcji klasy B pewnie tak...