Jean-Claude Van Damme

Synonimy:
Van Damme Jean-Claude,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jean-Claude Van Damme (24)

 • Jean-Claude Van Damme rozpoczyna współpracę z Netfliksem

  Jean-Claude Van Damme rozpoczyna współpracę z Netfliksem

  Jean-Claude Van Damme, kultowy aktor kina akcji z lat 80. ubiegłego wieku, rozpoczął zdjęcia do filmu zatytułowanego "The Last Mercenary". Wcieli się w nim w postać tajemniczego byłego agenta specjalnego. Będzie to pierwsza oryginalna produkcja Netfliksa, w której weźmie udział belgijski aktor.
 • Zmarł Ringo Lam, reżyser filmów z Van Damme'em

  Zmarł Ringo Lam, reżyser filmów z Van Damme'em

  Nie żyje Ringo Lam. Pochodzący z Hongkongu reżyser zmarł 29 grudnia 2018 roku. Miał 63 lata.
 • Van Damme, szpagat i ciężarówki

  Van Damme, szpagat i ciężarówki

  W najnowszym filmie Volvo Trucks pt. "The Epic Split" aktor Jean-Claude Van Damme wykonuje jeden ze swoich słynnych szpagatów. Stoi w rozkroku na lusterkach wstecznych dwóch samochodów ciężarowych Volvo FM, które poruszają się do tyłu.
 • Frank Dux: Legenda czy bajkopisarz?

  Frank Dux: Legenda czy bajkopisarz?

  Wyobraźcie sobie organizowany raz na pięć lat mistyczny turniej dla specjalnie wyselekcjonowanych najlepszych wojowników świata. Elita pięściarzy, zapaśników, karateków, judoków i specjalistów innych sportów walki zgromadzona pod jednym dachem w czasach, kiedy nikomu nie śniły się wielkie gale MMA. Walczą o sławę, prestiż i szacunek. Brzmi znajomo? Dla sympatyków kina akcji klasy B pewnie tak...
 • Jan Błachowicz: Lepiej być pozytywnym bohaterem

  Widziałby się w filmie, ale na siłę nie będzie się pchał przed kamerę. Lubi góry, wypady survivalowe, jazdę na rowerze, odkrywanie tajemnic Cieszyna i grę na konsoli. Kocha psy. Ma do siebie dystans i zaraźliwe poczucie humoru. Całkiem nieźle walczy. Oto Jan Błachowicz, mistrz federacji KSW w wadze półciężkiej i czołowy zawodnik MMA w Polsce.
 • Polka, dla której Van Damme stracił głowę

  Polka, dla której Van Damme stracił głowę

  Polska studentka zawróciła w głowie hollywoodzkiemu aktorowi! Podczas swojego pobytu w Cannes, 23-latką z Rzeszowa zachwycił się sam Jean-Claude Van Damme.
 • "Ona tańczy dla mnie" i Jean-Claude Van Damme

  "Ona tańczy dla mnie" i Jean-Claude Van Damme

  Ponad 400 tysięcy razy odtworzono filmik, w którym do discopolowego przeboju "Ona tańczy dla mnie" podłożono obraz z filmu "Kickboxer" (1989 r.) z udziałem Jeana-Claude'a Van Damme'a.
 • Sam przeciw "Niezniszczalnym"

  Sam przeciw "Niezniszczalnym"

  Jean-Claude Van Damme pojawia się w "Niezniszczalnych 2", ale - co ciekawe - nie jako jeden z tytułowych zawadiaków. Trzeba jednak podkreślić, że ten mistrzowski plan obmyślił nie kto inny, jak właśnie słynny "mięśniak z Brukseli".
 • "Niezniszczalni 2": Jest teaser!

  "Niezniszczalni 2": Jest teaser!

  Nie możecie doczekać się sequelu "Niezniszczalnych"? W pierwszej zapowiedzi kontynuacji ubiegłorocznego hitu zobaczymy wszystkie gwiazdy najbardziej oczekiwanego filmu akcji najbliższych miesięcy!

Filmy - Jean-Claude Van Damme (1)