jazdy

Artykuły - Jazdy (2628)

 • 11 marca korekta rozkładu jazdy

  11 marca korekta rozkładu jazdy

  Od niedzieli, 11 marca, wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie składów oraz prowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych na sieci kolejowej. Efektem inwestycji będzie poprawa połączeń między regionami kraju i wygodniejszy dostęp do kolei. Informacje o zmianach przekazywane są na spotkaniach, dostępne na stacjach i przystankach.
 • Zwrot części składki za bezpieczną jazdę

  Zwrot części składki za bezpieczną jazdę

  Po raz pierwszy w Polsce dzięki bezpiecznej jeździe kierowca posiadający polisę komunikacyjną może otrzymać zwrot części wpłaconej składki. LINK4 wypłaci mu premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy - wystarczy jeździć płynnie i trzymać się ograniczeń prędkości. Roczna premia może wynieść nawet 30 proc. wartości wpłaconej składki na ubezpieczenie.
 • Zmiany na kolei coraz bliżej

  Zmiany na kolei coraz bliżej

  To będzie prawdziwe wyzwanie dla pasażerów. Dziewiątego marca wejdą w życie zmiany w rozkładzie jazdy na kolei. Większość sprowadza się do kolejnych utrudnień i redukcji połączeń.
 • Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Marcowa korekta rozkładu jazdy

  Od niedzieli, 9 marca wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów. Plakaty z informacją o zmianie dostępne są na peronach, dworcach oraz w internecie. Zmiany związane są z szerokim zakresem modernizacji i remontów linii oraz obiektów kolejowych.
 • Nowy rozkład na kolei już jutro

  W niedzielę w całym kraju zmieni się rozkład jazdy pociągów. Kolejarze apelują o sprawdzanie rozkładu w internecie, na dworcach mają się pojawić informatorzy, którzy pomogą znaleźć pociąg, wydrukowano również ulotki informacyjne dla pasażerów.
 • Nowy rozkład jazdy pociągów - od 2 września

  Nowy rozkład jazdy pociągów - od 2 września

  Od poniedziałku 2 września obowiązuje nowy rozkład jazdy pociągów. Zmiany wymuszone są remontami. Niektóre pociągi będą miały zmienione trasy, część inne godziny kursowania, a na kilku odcinkach czasowo zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza.
 • Zmiany w rozkładzie na kolei - już od 2 września

  Zmiany w rozkładzie na kolei - już od 2 września

  Remonty i modernizacje prowadzone na torach cały czas dają się we znaki pasażerom. Od 2 września znów trzeba będzie uważnie czytać rozkład jazdy.
 • Śmiertelnie potrącił kobietę z wózkiem. Nie miał nawet prawa jazdy

  Śmiertelnie potrącił kobietę z wózkiem. Nie miał nawet prawa jazdy

  Pijany kierowca, który wczoraj w Łodzi śmiertelnie potrącił matkę rocznego dziecka i uciekł z miejsca wypadku, to 23-letni łodzianin. Mężczyzna nie ma prawa jazdy. Był już wcześniej notowany. Policjanci ustalają świadków wypadku, sprawdzają nagrania z monitoringu i czekają na wyniki badań krwi kierowcy.
 • Nowy rozkład jazdy na kolei

  Nowy rozkład jazdy na kolei

  Zmienia się rozkład jazdy na kolei. W góry i nad morze pojedzie prawie 70 dodatkowych pociągów. Kolejarze zapowiadają, że podróż będzie trochę szybsza. Skróci się czas podróży między Śląskim, a miejscowościami nadmorskimi. Także podroż z Warszawy do Gdańska i Gdyni będzie nieco krótsza. Pasażerowie zaoszczędzą nawet 55 minut.
 • Śledztwo ws. załatwiania praw jazdy bez egzaminu

  Śledztwo ws. załatwiania praw jazdy bez egzaminu

  Tarnowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie oferowania chętnym praw jazdy bez kursu i egzaminu. Podejrzanemu mężczyźnie śledczy przedstawili pięć zarzutów. Był już karany za podobne przestępstwo.

Filmy - Jazdy (5)

 • Pierwsze jazdy nową kią cee'd

  Oto nowa kia cee'd. Zaawansowana technologicznie, ekonomiczna i... ładna. Będzie przebój?
 • Zimowa szkoła jazdy

  Śnieg i lód na drodze mogą okazać się dla kierowcy traumatycznym przeżyciem. Eksperci radzą, jak bezpiecznie jeździć w zimowych warunkach. /źródło: The NewsMarket/
 • Peugeot 5008 w szkole jazdy

  Zobacz jak spisuje się na specjalnym torze austriackiej szkoły jazdy najnowszy model peugeota o nazwie 5008. Samochód ten zbudowany został na tej samej platformie co citroen C4 picasso.
 • Wyższa szkoła jazdy

  Co łączy kierowców rajdowych i policjantów z dolnośląskiej drogówki? Umiejętność prowadzenia pojazdu. Jak szkolą się funkcjonariusze? Zobacz "Wyższą Szkołę Jazdy" Telewizyjnego Raportu Policyjnego.