jazda pod prąd

Artykuły - Jazda pod prąd (3)

 • Szokujące. Miejski autobus jechał pod prąd drogę ekspresową!

  Kierowca miejskiego autobusu pędził pod prąd lubelską obwodnicą, fragmentem drogi krajowej S17 - film z tego zdarzenia znalazł się w internecie. Policja już ustaliła, do którego przewoźnika należy autobus, trwa ustalanie kierowcy.
 • Niebezpieczna jazda pod prąd

  Niebezpieczna jazda pod prąd

  ​Coraz większym problemem na włoskich szosach i autostradach jest jazda pod prąd. W pierwszym półroczu odnotowano już 170 takich przypadków; co dziesiąty zakończył się śmiertelnym wypadkiem.
 • Dziwne zdarzenia na A1

  Dziwne zdarzenia na A1

  Taranowanie bramek, jazda pod prąd, a nawet porzucanie samochodów na poboczach - to tylko niektóre grzechy główne kierowców, którzy jeżdżą po autostradach.

Filmy - Jazda pod prąd (3)

 • Temu rowerzyście chyba życie niemiłe!

  Mężczyzna, jak gdyby nigdy nic, wjeżdża między samochody na ruchliwej ulicy. Brak wyobraźni czy zwykła głupota?
 • Na tej drodze nic się nie dzieje... Do czasu

  Na nagraniu widać samochód, który nagle pojawia się po niewłaściwej stronie drogi i ledwo unika zderzenia czołowego. A wszystko to w Colchester w Wielkiej Brytanii. Czyżby jakiś turysta, który nie ogarnia ruchu lewostronnego?
 • Nie uwierzycie, co zrobiła ta pani na drodze

  Pewien kierowca jechał sobie spokojnie drogą, gdy nagle zobaczył panią jadącą pod prąd. Żeby zapobiec ewentualnej tragedii, zablokował jej samochód i zmusił do powolnego wycofywania się ze źle obranej trasy. Dobrze, że na drodze nie było wtedy dużego ruchu.