jazda na rowerze

Artykuły - Jazda na rowerze (5)

 • Po zdrowie na siodełku

  Po zdrowie na siodełku

  Naukowcy wskazują, że rekreacyjna jazda rowerem czy regularne wykorzystywanie go do poruszania się po mieście szybko pozwalają poprawić zdrowie i kondycję psychiczną. Pod warunkiem, że podczas jazdy oddychamy czystym powietrzem.
 • Dzieci za mało się ruszają

  Dzieci za mało się ruszają

  Połowa brytyjskich siedmiolatków nie zażywa wystarczająco dużo ruchu, przy czym dziewczynki są dużo mniej aktywne niż chłopcy - wynika z badania przeprowadzonego na University College London.
 • Pompka do roweru odchodzi do lamusa

  Pompka do roweru odchodzi do lamusa

  Każdy miłośnik jazdy na rowerze dobrze wie, że bez dobrej pompki nie ma co wyruszać na dłuższe przejażdżki. Jeśli jednak pomysł pewnego producenta opon przyjmie się na rynku, już wkrótce będzie można zupełnie zapomnieć o pompowaniu. Jak to możliwe?
 • Przygotuj się do ostrej jazdy!

  Przygotuj się do ostrej jazdy!

  Jazda na rowerze może być przyjemną wycieczką albo jazdą na maksa po niebanalnych trasach czy szybką, nocną jazdą po pustych ulicach.
 • Ostra jazda bez trzymanki!

  Jeżeli komuś wydaje się, że extremalna jazda na rowerze może być miej ekscytująca i atrakcyjna niż np. wyścigi samochodowe lub snowboardowe to jest w błędzie. Najlepszym potwierdzeniem tych słów będzie wydany na przysłowiowych dniach "Downhill Domination" dla konsoli PlayStation 2!

Filmy - Jazda na rowerze (17)