Javier Bardem

Artykuły - Javier Bardem (93)

 • Penélope Cruz i Javier Bardem: Warto było czekać

  Penélope Cruz i Javier Bardem: Warto było czekać

  Scenariusza tej historii nie wymyśliłby chyba nawet ulubiony reżyser aktorskiej pary - Pedro Almodóvar. Penélope Cruz i Javier Bardem zakochali się w sobie ćwierć wieku temu, jednak na happy end musieli czekać 15 kolejnych lat!
 • Penélope Cruz i Javier Bardem: Wybuchowa para

  Penélope Cruz i Javier Bardem: Wybuchowa para

  Pasują do siebie jak ulał! Są piękni i zdolni, a do tego mają silne charaktery oraz wybuchowe temperamenty. Nuda na pewno im nie grozi. "Miłość nie wiąże się wyłącznie z seksem. Żaden związek bez przyjaźni nie ma racji bytu, jestem o tym przekonana" - mówi Penélope Cruz. A Javier Bardem absolutnie zgadza się z żoną.
 • Javier Bardem zagra Frankensteina?

  Javier Bardem zagra Frankensteina?

  Javier Bardem prowadzi rozmowy w sprawie roli Frankensteina w serii filmów o potworach wytwórni Universal - poinformował magazyn "Variety". Hiszpański aktor dołączy tym samym do Toma Cruise'a, Johnny'ego Deppa i Russella Crowe'a, którzy również podpisali kontrakty na udział w nowych wersjach klasycznych horrorów.
 • Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem ("Skyfall", "To nie jest kraj dla starych ludzi") zagra prawdopodobnie w kolejnej, piątej już części "Piratów z Karaibów". Aktor miałby wcielić się w czarny charakter i być przeciwnikiem Jacka Sparrowa (Johnny Depp).
 • "Adwokat" na płytach Blu-ray i DVD

  "Adwokat" na płytach Blu-ray i DVD

  "Adwokat" w reżyserii legendarnego twórcy Ridleya Scotta zadebiutuje 19 marca na płytach Blu-ray i DVD. W filmie możemy oglądać aktorskie popisy takich gwiazdy, jak Michael Fassbender, Brad Pitt, Cameron Diaz, Javier Bardem i Penélope Cruz.
 • Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz dziewczyną Bonda?

  Penelope Cruz odbyła niedawno rozmowę z producentami na temat swego ewentualnego udziału w kolejnej części przygód brytyjskiego agenta 007. Jeśli strony dojdą do porozumienia, piękna aktorka będzie najstarszą w historii serii dziewczyną Jamesa Bonda.
 • Taka rola to marzenie aktora

  Taka rola to marzenie aktora

  - To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie. Mam nadzieję, że ta postać zaskoczyła widzów - tak o swym bohaterze, przeciwniku Jamesa Bonda ze "Skyfall", powiedział Javier Bardem.

Filmy - Javier Bardem (3)

 • Javier Bardem: inny czarny charakter

  W "Skyfall", najnowszej odsłonie przygód Jamesa Bonda, Javier Bardem wcielił się w złoczyńcę, bez którego nie może obejść się żaden film o Agencie 007. Ale, jak sam mówi, jego Silva wyróżnia się na tle innych czarnych charakterów. Dlaczego?
 • Javier Bardem o obsadzie "Skyfall"

  Plejada aktorskich znakomitości i trudna, intymna scena z Judi Dench - tak Javier Bardem zapamięta pracę na planie "Skyfall", 23. filmu o przygodach Jamesa Bonda.
 • "Skyfall"

  "Skyfall" to 23. film o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości i trzeci z Danielem Craigiem w roli tytułowej. Za kamerą po raz pierwszy stanął Sam Mendes. W roli "dziewczyny Bonda" zobaczymy Francuzkę Berenice Marlohe.