jastrzębski węgiel

Artykuły - Jastrzębski węgiel (676)

 • PlusLiga. Prezentacja Jastrzębskiego Węgla 14 sierpnia

  PlusLiga. Prezentacja Jastrzębskiego Węgla 14 sierpnia

  Maksymalnie 1500 osób (50 procent miejsc w hali) będzie mogło zobaczyć prezentację występującego w ekstraklasie siatkarzy zespołu Jastrzębskiego Węgla, którą zaplanowano na 14 sierpnia. Będzie ona połączana z towarzyskim spotkaniem ze Stalą Nysa.
 • PlusLiga. Mohamed Al Hachdadi: chcę być najlepszym zawodnikiem

  PlusLiga. Mohamed Al Hachdadi: chcę być najlepszym zawodnikiem

  - Wiem, że polska ekstraklasa jest jedną z najlepszych lig na świecie, a ja chcę w niej być najlepszym zawodnikiem – powiedział reprezentacyjny marokański atakujący Mohamed Al Hachdadi, nowy siatkarz Jastrzębskiego Węgla.
 • LM siatkarzy. Jastrzębski Węgiel może zagrać w nowej edycji

  LM siatkarzy. Jastrzębski Węgiel może zagrać w nowej edycji

  Jastrzębski Węgiel może zostać zgłoszony przez PZPS do kolejnych rozgrywek Ligi Mistrzów siatkarzy, mimo zajęcia w PlusLidze czwartego miejsca – zadecydowała europejska konfederacja (CEV). Polsce przysługują – zgodnie z rankingiem - trzy miejsca w LM.
 • PlusLiga. Prezes Jastrzębskiego Węgla: mamy zrównoważony skład

  PlusLiga. Prezes Jastrzębskiego Węgla: mamy zrównoważony skład

  "Mamy zrównoważony, odświeżony skład. Wierzę, że zbudowaliśmy ambitną drużynę, która będzie walczyć o najwyższe cele" - powiedział PAP prezes występującego w ekstraklasie siatkarzy Jastrzębskiego Węgla Adam Gorol.
 • PlusLiga siatkarzy. Eemi Tervaportti rozgrywającym Jastrzębskiego Węgla

  PlusLiga siatkarzy. Eemi Tervaportti rozgrywającym Jastrzębskiego Węgla

  Fiński rozgrywający Eemi Tervaportti został siatkarzem występującego w PlusLidze Jastrzębskiego Węgla - poinformował klub. Będzie zmiennikiem reprezentanta Niemiec Lukasa Kampy. Jest ósmym i ostatnim zawodnikiem pozyskanym latem przez śląski zespół.
 • PlusLiga siatkarzy. Łukasz Wiśniewski w Jastrzębskim Węglu

  PlusLiga siatkarzy. Łukasz Wiśniewski w Jastrzębskim Węglu

  Środkowy bloku Łukasz Wiśniewski został siatkarzem występującego w PlusLidze Jastrzębskiego Węgla - poinformował klub. Podpisał trzyletnią umowę. Jest siódmym zawodnikiem pozyskanym latem przez śląski zespół.
 • PlusLiga siatkarzy. Yacine Louati zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

  PlusLiga siatkarzy. Yacine Louati zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla

  Francuski reprezentacyjny przyjmujący Yacine Louati został siatkarzem ekstraklasowego Jastrzębskiego Węgla. W ostatnich dwóch sezonach grał we włoskich klubach Kioene Padwa i Vero Volley Monza.
 • PlusLiga. Historyczna trybuna hali w Jastrzębiu przeszła.. do historii

  PlusLiga. Historyczna trybuna hali w Jastrzębiu przeszła.. do historii

  ​Rozpoczęło się wyburzanie widowni starej hali, w której przed laty grali w ekstraklasie siatkarze Jastrzębskiego Węgla, zdobywając m.in. jedyne w historii mistrzostwo Polski. Przebudowany obiekt będzie nadal służył klubowej Akademii Talentów.
 • PlusLiga. Mohamed Al Hachdadi w Jastrzębskim Węglu

  PlusLiga. Mohamed Al Hachdadi w Jastrzębskim Węglu

  ​Reprezentacyjny marokański atakujący Mohamed Al Hachdadi został siatkarzem ekstraklasowego Jastrzębskiego Węgla. Zastąpi w składzie zespołu dwukrotnego mistrza świata Dawida Konarskiego.
 • PlusLiga. Paweł Rusek zakończył karierę

  PlusLiga. Paweł Rusek zakończył karierę

  Paweł Rusek po 19 latach zakończył siatkarską karierę. W barwach ekstraklasowego Jastrzębskiego Węgla libero grał łącznie przez 10 sezonów.

Filmy - Jastrzębski węgiel (3)

 • MKS Będzin i Jastrzębski Węgiel z awansem do finałów turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Wideo

  Niedziela (26 lipca) była ostatnim dniem rywalizacji pierwszej edycja turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki w Krakowie. Do gry przystąpiły cztery zespoły PlusLigi – Aluron CMC Warta Zawiercie, Jastrzębski Węgiel, MKS Będzin i Stal Nysa. Walka o prawo gry w turnieju finałowym w Gdańsku toczyła się do ostatniego spotkania. Wyniki poszczególnych meczów układały się tak, że dopiero ostatnie starcie MKS-u Będzin z Jastrzębskim Węglem wyłoniło dwójkę finalistów. Ostatecznie ta sztuka udała się siatkarzom z Jastrzębia oraz Będzina. Będzinianie pokonali jastrzębian 2:1. To właśnie wygrany tie-break zapewnił im awans do turnieju finałowego.
 • Kosok: W pierwszych dwóch setach nie braliśmy nic. Wideo

  Grzegorz Kosok z Jastrzębskiego Węgla ocenił porażkę po tie-breaku z ONICO Warszawa w półfinale play-off, na wagę awansu stołecznego zespołu do finału PlusLigi.
 • Salvador Hidalgo Oliva po meczu ze Skrą Bełchatów

  - To była w naszym wykonaniu gra zespołowa od początku do końca, a we właściwych momentach potrafiliśmy zaskoczyć rywala - mówił Oliva.