jastrzębski węgiel

Artykuły - Jastrzębski węgiel (779)

Filmy - Jastrzębski węgiel (51)

 • PlusLiga. Lukas Kampa: W Jastrzębiu czuję się jak w domu. To zostanie (POLSAT SPORT). Wideo

  - Mam wielką satysfakcję, że zrobiliśmy to! Że wywalczyliśmy ten tytuł mistrzowski. Teraz mam wrażenie, że moja misja została wypełniona. To był wyjątkowy czas, który będę pamiętał na zawsze. W Jastrzębiu czuję się jak w domu. To zostanie - powiedział Lukas Kampa, który w Jastrzębskim Węglu spędził pięć sezonów, a teraz żegna się z klubem. (wideo: Jastrzębski Węgiel)
 • PlusLiga. Jak Jastrzębski Węgiel sięgnął po mistrzostwo? (POLSAT SPORT). Wideo

  Materiał pochodzący z magazynu #7strefa. Zobaczymy w nim drogę Jastrzębskiego Węgla do mistrzostwa Polski.
 • Jakub Popiwczak (Jastrzębski Węgiel): Mało kto z nas w to wierzył. Wideo

  Wielka radość w Jastrzębiu-Zdroju. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla po raz drugi w historii zdobyli mistrzostwo Polski. Stało się tak po drugiej z rzędu wygranej z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Mało kto z nas w to wierzył, bo wiedzieliśmy kto stoi po drugiej stronie siatki. Musieliśmy się wspiąć na swoje wyżyny. Z zewnątrz wszyscy skazywali nas na porażkę. Wiedziałem jednak, że jeżeli każdy z nas da z siebie wszystko, to będzie dobrze. Tak też się stało – komentuje w rozmowie z klubowymi mediami Jakub Popiwczak, libero jastrzębian, który na ten sukces czekał 9 lat.
 • PlusLiga. Jastrzębski Węgiel triumfuje w finale play-offów! ZOBACZ ostatnią akcję meczu (POLSAT SPORT). WIDEO

  Wielkie emocje i faworyt bez tytułu. Mistrzostwo Polski po 17 latach wraca do Jastrzębia-Zdroju. Po pasjonującym spotkaniu Jastrzębski Węgiel pokonał Grupę Azoty ZAKS-ę Kędzierzyn-Koźle 3:1 i zapewnił sobie złote medale PlusLigi.