Jastrzebska

Artykuły - Jastrzebska (28)

 • Jastrzębskie Centrum Zaawansowanej Analityki Danych uruchomione

  W siedzibie Jastrzębskiej Spółki Węglowej otwarto Centrum Zaawansowanej Analityki Danych. Nowoczesny system oraz specjalny zespół stale monitoruje parametry pacy najważniejszych maszyn, urządzeń i procesów niezbędnych podczas wydobywania, transportu i przeróbki węgla.
 • Grupa PGNiG i Jastrzębska Spółka Węglowa poszerzają współpracę

  Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, PGNiG TERMIKA SA i Jastrzębska Spółka Węglowa SA będą współpracować przy projektach z zakresu energetyki, zagospodarowania kopalin oraz lepszego wykorzystania posiadanych zasobów. Wspólne działania nie tylko zwiększą efektywność spółek, ale też pozytywnie wpłyną na rozwój konkurencyjności i bezpieczeństwa krajowego sektora wydobywczo-energetycznego.
 • Wielki konflikt w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

  Wielki konflikt w Jastrzębskiej Spółce Węglowej

  Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała wczoraj prezesa Tomasza Gawlika i oddelegowała do czasowego pełnienia tej funkcji Daniela Ozona - podała spółka w komunikacie. Minister energii Krzysztof Tchórzewski poinformował wieczorem w TVP Info, że dymisja związana była z konfliktem w zarządzie.
 • Marcin Jastrzębski nowym prezesem Lotosu

  Rada nadzorcza Grupy Lotos powołała Marcina Jastrzębskiego na stanowisko prezesa zarządu oraz Jarosława Kawulę na stanowisko wiceprezesa ds. produkcji - podała spółka w komunikacie.
 • Rezygnacja członka Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

  Raport bieżący nr 55/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu dzisiejszym Pan Przemysław Jacek Cieszyński złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki z dniem 6 października 2016 r. nie podając przyczyny złożenia rezygnacji. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 21 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 200
 • Rezygnacja członka Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

  Raport bieżący nr 54/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 06.10.2016 r. Pan Krzysztof Mysiak złożył rezygnację z pełnienia funkcji Zastępcy Prezesa Zarządu ds. Handlu z dniem dzisiejszym. Pan Krzysztof Mysiak nie podał przyczyny złożenia rezygnacji. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 21 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 luteg
 • Rezygnacja członka Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

  Raport bieżący nr 33/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka") informuje, iż z dniem dzisiejszym Pan Józef Myrczek złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Spółki, nie podając przyczyny złożenia rezygnacji. Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 21 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okr
 • Rezygnacja członków Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A.

  Raport bieżący nr 23/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka", "JSW”) informuje, że w związku z powołaniem Panów Roberta Ostrowskiego i Krzysztofa Mysiaka do składu Zarządu Spółki IX kadencji z dniem odbycia Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które odbyło się w dniu 23.06.2016 r. o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 16/2016 oraz w związku z fakte
 • Jastrzębska Spółka Węglowa zachęca pracowników do skorzystania z osłon socjalnych

  Jastrzębska Spółka Węglowa zachęca pracowników do skorzystania z osłon socjalnych

  Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) rozpoczęła w czwartek kampanię, w ramach której informuje pracowników o możliwościach skorzystania z osłon socjalnych po przejściu do Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK). Firma chce poznać skalę zainteresowania pracowników osłonami.
 • Jastrzębska Spółka Węglowa: Restrukturyzacja następuje w wielu obszarach

  Jastrzębska Spółka Węglowa: Restrukturyzacja następuje w wielu obszarach

  W Jastrzębskiej Spółce Węglowej trwają procesy naprawcze w różnych obszarach. W ramach restrukturyzacji spółka przekaże do Spółki Restrukturyzacji Kopalń część dawnej kopalni Jas-Mos.