Jason Statham

Synonimy:
Statham Jason,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jason Statham (29)

 • Jason Statham: Pod napięciem

  Jason Statham: Pod napięciem

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa. Jak to się stało, że ten usportowiony Brytyjczyk, który świętuje właśnie 50. urodziny, trafił do kina?
 • "Szybcy i wściekli": Muzyczne popisy gwiazd filmu

  "Szybcy i wściekli": Muzyczne popisy gwiazd filmu

  21 kwietnia do kin trafi kolejna, ósma już część serii "Szybcy i wściekli". Po raz kolejny w produkcji zobaczymy jednych z najpopularniejszych aktorów filmów akcji ostatnich lat - Vin Diesela, Dwayne'a Johnsona i Jasona Stathama. Każdy z nich ma mniejsze lub większe związki z muzyką.
 • Jason Statham: Urodziny z Cristiano Ronaldo

  Jason Statham: Urodziny z Cristiano Ronaldo

  Podczas spędzanych w Stanach zjednoczonych wakacji portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo spotkał się w Beverly Hills z Jasonem Stathamem.
 • Jason Statham wraca jako Arthur Bishop

  Jason Statham wraca jako Arthur Bishop

  Jason Statham powraca jako Arthur Bishop. Film "Mechanik: Konfrontacja" trafi na ekrany polskich kin już 26 sierpnia.
 • Jason Statham wystąpi w "Szybkich i wściekłych 8"

  Jason Statham wystąpi w "Szybkich i wściekłych 8"

  ​Premiera ósmej części kultowej serii Szybcy i wściekli dopiero w kwietniu 2017 roku, ale atmosfera wokół filmu robi się coraz bardziej gorąca. Jason Statham potwierdził właśnie swój udział w filmie dołączając do weteranów serii: Vina Diesela oraz Dwayne'a Johnsona.
 • Statham chce być Bondem

  Statham chce być Bondem

  Gwiazdor filmów akcji Jason Statham ("Agentka", "Szybcy i wściekli 7, "Niezniszczalni 3", "Angielska robota") chętnie zagrałby Jamesa Bonda. Aktor wyznał, że gdyby taka oferta się pojawiła, nie wahałby się ani chwili.
 • "Szybcy i Wściekli 7": Jason Statham i jego muzyczny epizod

  "Szybcy i Wściekli 7": Jason Statham i jego muzyczny epizod

  Jason Statham dzięki filmowi "Szybcy i Wściekli 7" oraz serii "Niezniszczalni" nie narzeka na brak popularności. Aktor i model ma na swoim koncie również interesujący epizod związany z muzyką.
 • Jason Statham wciska gaz do dechy

  Jason Statham wciska gaz do dechy

  Jason Statham dobrze wie, co to znaczy życie za kółkiem. 47-letni Brytyjczyk spalił niejedną gumę przez lata kaskaderskiej jazdy na wysokich obrotach na planie niezliczonych filmów akcji. W "Szybkich i wściekłych 7" znów zobaczymy go w takim właśnie wydaniu - szaleńczo kręcącego kierownicą, wciskającego pedał gazu do oporu...
 • Jason Statham zamiast Daniela Craiga

  Jason Statham zamiast Daniela Craiga

  Jason Statham ("Niezniszczalni", "Elita zabójców") zagra w filmie "Viva La Madness", będącym sequelem obrazu z 2004 roku, "Przekładaniec" ("Layer Cake"). Aktor wcieli się w tę samą postać, którą poprzednio grał Daniel Craig ("Skyfall", "Dziewczyna z tatuażem").
 • Zmieniasz styl? Sprawdzamy ile to kosztuje!

  Zmieniasz styl? Sprawdzamy ile to kosztuje!

  Wiosna to najlepszy czas na zmianę swojego stylu. Marzy ci się zamiana lakierków i szarej marynarki na skórzaną kurtkę do kompletu z glanami? A może chcesz wskoczyć w ortalionowe „dresy”? Sprawdziliśmy ile kosztuje zakup flagowych ubiorów kilku subkultur - podajemy ceny uśrednione.

Filmy - Jason Statham (3)

 • Jason Statham kontra reszta świata

  Kompilacja najlepszych scen waszego ulubionego aktora filmów akcji. Jason jak zwykle w formie.
 • "Niezniszczalni 2"

  Po tym, jak podczas jednej z misji w brutalny sposób zostaje zamordowany Tool (Mickey Rourke), serce i dusza oddziału Niezniszczalnych, jego kompani poprzysięgają zemstę.
 • Agata Buzek w filmie o miłości niemożliwej

  Agata Buzek opowiedziała nam o brytyjsko-amerykańskiej produkcji "Hummingbird", w której partneruje Jasonowi Stathamowi. - Główny bohater to były żołnierz, który uciekł z Afganistanu. Poznaje zakonnicę opiekującą się bezdomnymi. Z czasem zaczynają się do siebie zbliżać...