Jason Biggs

Synonimy:
Biggs Jason,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jason Biggs (9)

 • Jason Biggs: żona upokorzyła go na Instagramie?

  Jason Biggs: żona upokorzyła go na Instagramie?

  Jason Biggs zdobył dużą popularność pod koniec lat 90. Wtedy to wcielił się po raz pierwszy w Jima Levensteina – głównego bohatera serii „American Pie”.
 • Jason Biggs nie istnieje!

  Jason Biggs nie istnieje!

  Jason Biggs (seria "American Pie", "Życie i cała reszta") zagra główną rolę w czarnej komedii "Guy X", nad którą pracuje Saul Metzstein ("Late Night Shopping"). Film opowie o tajnej bazie wojskowej na Arktyce, uruchomionej podczas wojny w Wietnamie. Pierwszy klaps na planie "Guy X" padł w poniedziałek, 26 kwietnia.
 • Robert Downey Jr. nie zagra u Allena

  Robert Downey Jr. nie zagra u Allena

  Robert Downey Jr. ("Cudowni chłopcy", "Gothika") nie znajdzie się w obsadzie najnowszego filmu Woody'ego Allena ("Klątwa skorpiona", "Koniec z Hollywood"). Wytwórnia Fox Searchlight i wykonawca nie doszli do porozumienia w sprawie ubezpieczenia występu aktora. Na planie zastąpi go przypuszczalnie Jason Biggs ("Twarda laska", "American Pie - Wesele").
 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ("Oczy anioła") i Ben Affleck ("Suma wszystkich strachów"). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.
 • Szarlotka po raz kolejny

  Szarlotka po raz kolejny

  Producenci z wytwórni Universal Pictures ostro zabrali się do pracy nad trzecią filmową opowieścią o problemach amerykańskich nastolatków wkraczających w dorosłość. Po przebojach "American Pie, czyli sprawa dowCipna" oraz "American Pie 2", przyszedł czas na "American Pie 3". Według najnowszych doniesień, trzecia historia zadebiutuje na ekranach światowych kin w sierpniu 2003 roku.
 • O czym będzie "American Pie 3"?

  O czym będzie "American Pie 3"?

  W ubiegłym miesiącu scenarzysta Adam Herz rozpoczął pracę nad trzecią częścią przebojowej komedii "American Pie". Kolejny sequel ma powstać dla wytwórni Universal i właśnie do jej szefów produkcji trafił w ubiegłym tygodniu pierwszy zarys historii.
 • Bohater "American Pie" w nowym filmie Woody'ego Allena

  Bohater "American Pie" w nowym filmie Woody'ego Allena

  Jason Biggs, gwiazda filmów "American Pie" i "Twarda laska" wystąpi w najnowszej produkcji Woody'ego Allena. Jak zwykle w przypadku filmów Allena, szczegóły scenariusza są okryte tajemnicą.
 • Jason Biggs w "Kill Bill"

  Jason Biggs w "Kill Bill"

  Obsada najnowszego obrazu Quentina Tarantino, "Kill Bill", wzbogaca się o kolejne nazwiska. Tym razem producenci poinformowali, iż w filmie wystąpi Jason Biggs ("American Pie"), który porzuci opowieści o nastolatkach na rzecz pistoletów, wschodnich sztuk walki i szalonych kobiet.
 • Sequel "American Pie"

  Sequel "American Pie"

  Rozpoczęły się prace nad sequelem kontrowersyjnej komedii "American Pie" Paula Weitza, która była ubiegłorocznym przebojem box office'ów. Sukces kasowy sprawił, że producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej części filmu. Nad scenariuszem znów pracuje Adam Herz. Obecnie prowadzone są rozmowy z gwiazdami części pierwszej na temat ich udziału w sequelu.