jasnowidz

Artykuły - Jasnowidz (19)

 • Policjanci mają obowiązek sprawdzić każdą poszlakę

  Policjanci mają obowiązek sprawdzić każdą poszlakę

  Jakim człowiekiem jest Krzysztof Jackowski przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza, a przez innych za hochsztaplera i celebrytę? Czy jego wizje pomagają w odnalezieniu zamordowanych osób i przyczyniają się do rozwiązania zagadek kryminalnych? Na te i wiele innych pytań spróbował odpowiedzieć autor książki "Jasnowidz Jackowski" Przemysław Lewicki, który w rozmowie z Magdą Niemirowską-Kaczyńską zdradził m.in. czy sam zgłosiłby się po pomoc do Jackowskiego.
 • Andrzejkowe wróżby Joanny Black

  Andrzejkowe wróżby Joanny Black

  Zapraszamy Was na wyjątkowy, przedandrzejkowy wieczór, pełen wróżb i przepowiedni.
 • Jasnowidz dla RMF24. O końcu świata, polskiej polityce i sporcie

  Końca świata nie będzie. Kalendarz Majów raczej nie mówi o końcu świata, a o końcu pewnej epoki - twierdzi w rozmowie z Pawłem Balinowskim jeden z najbardziej znanych w Polsce jasnowidzów, Krzysztof Jackowski. Jak zaznacza, przełom roku i cały 2013 będzie bardzo trudny. "To czas pękania wrzodu. On już jest tak nabrzmiały, że musi pęknąć. I to już jest ten czas".
 • Prokuratura: Chcieliśmy wykorzystać wszystkie dostępne metody

  Chcieliśmy wykorzystać wszystkie dostępne metody śledcze, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawcy morderstwa ze szczególnym okrucieństwem - tak rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie, Bogusława Marcinkowska, tłumaczy, dlaczego śledczy zdecydowali się przeprowadzić czynności z udziałem Krzysztofa Jackowskiego w śledztwie dotyczącym zwłok krakowskiej studentki, znalezionych 12 lat temu w Wiśle
 • Rzecznik KGP: Skuteczność jasnowidzów w granicach błędu

  - Z analizy przeprowadzonej w 2000 roku wynika, że skuteczność jasnowidzów jest liczona w granicach błędu statystycznego - mówi inspektor Mariusz Sokołowski, rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji.
 • KWP w Olsztynie: Policjanci wyznaczeni do akcji nie kontaktowali się z jasnowidzem

  Żaden z funkcjonariuszy wyznaczonych do poszukiwania zaginionego policjanta nie kontaktował się z jasnowidzem w tej sprawie - twierdzi Katarzyna Charubin z zespołu prasowego KWP w Olsztynie.
 • Fundacja ITAKA sceptycznie o jasnowidzach

  Nie znamy żadnej sprawy, w której wizja jasnowidza bezpośrednio przyczyniłaby się do odnalezienia osoby zaginionej - mówi Aleksandra Andruszczak-Zin z fundacji ITAKA, Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.
 • Krzysztof Jackowski: Odnajduję ludzkie zwłoki

  Krzysztof Jackowski: Odnajduję ludzkie zwłoki

  Odnalazłem ponad 700 zwłok. Czasem, gdy jeżdżę po Polsce, to wskazuję, gdzie mam ile grobów. Na przykład w Olsztynie mam trzy - mówi w wywiadzie dla INTERIA.PL najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski.
 • Morderstwo zapisane w ścianie

  Morderstwo zapisane w ścianie

  Jeśli jesteś przygnębiony, cierpisz na bezsenność czy brak apetytu - uważaj. Może się okazać, że dolegliwości nie są związane z chorobą, ale morderstwem. Gdzie? W twoim domu.
 • Wróżby

  Hitem wakacyjnego sezonu w mediach są poszukiwania zaginionej 17 lipca w Trójmieście Iwony Wieczorek. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że najbardziej prawdopodobna jest wersja, że dziewczyna dotarła niemal pod sam dom, i tam została uprowadzona jakimś samochodem. Sęk w tym, że policja wcześniej tej wersji (bardzo oczywistej przecież) nie brała pod uwagę, więc nagrania ulic z kamer, w czasie zaginięcia dziewczyny, najpewniej zostały już wykasowane.

Filmy - Jasnowidz (5)

 • Czy naprawdę jasnowidze są w stanie pomóc w przypadku osób zaginionych?

  W okresie wakacyjnym zwiększa się liczba młodych uciekinierów i osób zaginionych. W takiej sytuacji członkowie rodziny są gotowi zrobić absolutnie wszystko, aby dowiedzieć się co dzieje się z najbliższymi. Często dochodzi do tego, że zwracają się nawet do jasnowidzów czy wróżek. Detektyw Bartosz Weremczuk opowiedział, w jaki sposób działają takie osoby. – W mojej ocenie te osoby wykorzystują i żerują na ludzkiej tragedii – powiedział specjalista. Poradził również, jak rozpoznać oszustwo oraz co zrobić w przypadku zdemaskowania takich osób. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dziennikarskie śledztwo w sprawie wróżek, jasnowidzów i szeptuch

  Reporter Tomasz Kwaśniewski opowiedział o swoich dziennikarskim śledztwie w sprawie wróżek, jasnowidzów i szeptuch. Jakie były wyniki jego badań? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Krzysztof Jackowski o największych sukcesach w karierze

  Znany jasnowidz, Krzysztof Jackowski opowiedział nam o swoich największych zawodowych sukcesach. Koniecznie zobaczcie! PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ SOBOTĘ OD 17:00.
 • Krzysztof Jackowski: Zarodek trzeciej wojny światowej już się stał

  - Rok 2015 jest ostatnim rokiem względnej stabilizacji – twierdzi konsekwentnie Krzysztof Jackowski, jasnowidz. Na arenie międzynarodowej sytuacja jest tragiczna. – Mamy już zarodek III wojny światowej. Działają dwa największe mocarstwa militarne, czyli NATO i Rosja. Niby do siebie nie strzelają, ale ich założenia są skrajnie różne. Sytuacja na Bliskim Wschodzie jest bardzo napięta, ale będzie jeszcze gorzej, twierdzi Krzysztof Jackowski. – W ten konflikt włączy się trzecia siła, co może spowodować zaognienie sytuacji – mówi jasnowidz. (Dzień Dobry TVN/x-news)