Jasmin Burić

Artykuły - Jasmin Burić (64)

 • Lech Poznań. Jasmin Burić zagra w Hapoelu Hajfa

  Lech Poznań. Jasmin Burić zagra w Hapoelu Hajfa

  Bramkarz skreślony przez Lecha Poznań znalazł nowy klub. Jasmin Burić podpisał dwuletni kontrakt z Hapoelem Hajfa.
 • Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Lech - Lechia. Byli mistrzami, żegnają się z Lechem

  Dziesięciu piłkarzy Lecha Poznań po raz ostatni zagra dziś przy ul. Bułgarskiej. Dwaj zasłużeni gracze, mistrzowie Polski, nie doczekają się jednak uroczystego pożegnania na murawie. Bramkarz Jasmin Burić uważa, że z Poznaniem żegna się godnie: - Odchodzę z jakimś stylem, kibice skandowali ostatnio moje imię i nazwisko, a to dla zawodnika jest coś.
 • Lech Poznań. Jasmin Burić może trafić do Omonii Nikozja

  Lech Poznań. Jasmin Burić może trafić do Omonii Nikozja

  Po zakończeniu sezonu Lech Poznań pożegna aż 10 piłkarzy z obecnego zespołu. Jeden ze skreślonych, Jasmin Burić, może znaleźć nowego pracodawcę na Cyprze.
 • Piast Gliwice - Lech Poznań 4-0. Komiczne zachowanie Jasmina Buricia

  Piast Gliwice - Lech Poznań 4-0. Komiczne zachowanie Jasmina Buricia

  Miał bronić bramki Lecha, tymczasem zachował się, jakby jeszcze nie wrócił z plażowania na wakacjach. Po "interwencji" Jasmina Buricia kibice nie zostawili na nim suchej nitki.
 • Lech Poznań. Dłuższa przerwa Jasmina Buricia

  Lech Poznań. Dłuższa przerwa Jasmina Buricia

  Kilka tygodni przerwy czeka bramkarza Lecha Poznań Jasmina Buricia, który doznał kontuzji w niedzielnym spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Bośniaka z polskim paszportem zabraknie zatem w najbliższym meczu ligowym z Wisłą Kraków (piątek, godz. 20.30).
 • Lech Poznań. Jasmin Burić gotowy, choć zderzył się ze słupkiem

  Lech Poznań. Jasmin Burić gotowy, choć zderzył się ze słupkiem

  - Ja się czuję dobrze, ale nie wiem, jak tam słupek w Białymstoku – żartuje bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić, który w samej końcówce meczu z Jagiellonią uderzył głową w słupek. Do gry w sobotnim spotkaniu z Wisłą Płock jest już gotowy.
 • Pogoń Szczecin - Lech Poznań. Jasmin Burić o rywalizacji bramkarzy

  Pogoń Szczecin - Lech Poznań. Jasmin Burić o rywalizacji bramkarzy

  - Przez następne sto lat nikt w Lechu Poznań nie będzie tylko pierwszym bramkarzem. Jestem tu od 10 lat i sam nie wiem, ile razy byłem na ławce, a ile w pierwszym składzie. To już tradycja: tak było jak przyszedłem i tak pewnie już zostanie - mówi bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić, który właśnie zmienił w roli podstawowego golkipera Matusza Putnocky’ego.
 • Lech Poznań. Czy Jasmin Burić gra, bo jest kumplem trenera?

  Lech Poznań. Czy Jasmin Burić gra, bo jest kumplem trenera?

  - Jak ktoś mówi, że Jasmin gra, bo mnie zna i jest moim kumplem, to są to bajki ludzi bez wyobraźni - tymi mocnymi słowami trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević komentuje fakt, że postawił na Jasmina Buricia, a nie Matusza Putnocky'ego. Kibice mają jednak wątpliwości, czy Bośniak powinien nadal być podstawowym golkiperem "Kolejorza".
 • Lech Poznań. Nowa szansa Jasmina Buricia

  Lech Poznań. Nowa szansa Jasmina Buricia

  - Kto złapie najlepszą formę w grupie mistrzowskiej, ten będzie miał szansę na wygranie Ekstraklasy – uważa bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić, który po dłuższej przerwie znów został powołany do reprezentacji Bośni i Hercegowiny.
 • Lech Poznań. Jasmin Burić. Zawodził, a jest opoką

  Lech Poznań. Jasmin Burić. Zawodził, a jest opoką

  Celujący w mistrzostwo Polski Lech Poznań dość często zawodzi w ofensywie, ale pod względem gry obronnej zarzucić można mu niewiele. A już wyjątkową dyspozycję prezentują obaj bramkarze - jesienią Matusz Putnocky, a obecnie - co może zaskakiwać - Jasmin Burić. Bośniak jest bliski pobicia swojego rekordu minut w Ekstraklasie bez wpuszczonego gola.

Filmy - Jasmin Burić (10)

 • Jasmin Burić o latach spędzonych w Lechu. Wideo

  Jasmin Burić odchodzi z Lecha Poznań
 • Jasmin Burić: Ivan dostał szansę, ale się nie udało. Wideo

  - Szkoda go, wiem ile dał by być trenerem, ale na pewno gdzieś jeszcze dostanie szansę i pokaże swoje umiejętności - powiedział bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić o zwolnionym trenerze Ivanie Djurdjeviciu.
 • Lech Poznań. Jasmin Burić o bramkarzach. Wideo

  - Przez następne sto lat nikt w Lechu Poznań nie będzie tylko pierwszym bramkarzem. Jestem tu od 10 lat i sam nie wiem, ile razy byłem na ławce, a ile w pierwszym składzie. To już tradycja: tak było jak przyszedłem i tak pewnie już zostanie - mówi bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić.
 • Burić po 2-1 z Koroną. Wideo

  Jasmin Burić, Lech Poznań, po pokonaniu Korony 2-1: Nie pamiętam, kiedy ostatni razu utrzymaliśmy zero z tyłu. To bardzo ważne dla drużyny, mieliśmy 2-0, zostało 10 minut do końca, mogliśmy spokojnie prowadzić grę do końca, a tak było znów nerwowo"