jasiek

Artykuły - Jasiek (2)

 • Poland Business Run zwycięzcą Top CSR Initiative of The Year

  Poland Business Run zwycięzcą Top CSR Initiative of The Year

  Poland Business Run otrzymał międzynarodową nagrodę w kategorii Top CSR Initiative of the Year podczas gali CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2015. Statuetkę odebrał Jasiek Mela Danusią Bujok - jedną z beneficjentek biegu.
 • Dwie nogi wystarczą, by pomóc - rozmowa z Jaśkiem Melą

  Dwie nogi wystarczą, by pomóc - rozmowa z Jaśkiem Melą

  Czy to możliwe że dwie nogi i trochę chęci wystarczą, by grupa podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty znów mogła chodzić, realizować swoje marzenia i "normalnie żyć"? Tak! Doskonałym przykładem jest Jasiek Mela, zdobywca m.in. dwóch biegunów, Kilimandżaro, Elbrusa. Od września będziemy mogli go zobaczyć w dancing with Stars. Taniec z Gwiazdami. Fundacja, którą założył, od lat zajmuje się osobami po amputacjach. To dla nich w pięciu miastach Polski wystartuje Poland Business Run - charytatywny bieg biznesowy w formie sztafety, w którym może wziąć udział nawet 12 tysięcy osób. O tym dlaczego pomaganie osobom po amputacji jest tak ważne rozmawiamy z Jaśkiem Melą.

Filmy - Jasiek (1)

 • Co zrobić ze starym swetrem? Prosty pomysł na poszewkę

  Jeśli macie stary sweter z przyjemnym dla oka wzorem, który świetnie będzie się komponował z wystrojem waszego mieszkania - świetnie trafiliście. Mamy dla was poradnik, jak zrobić ze starego swetra poszewkę na jaśka, niewielką poduszkę, którą ma każdy z nas. Przygotowanie jej zajmie dosłownie kilka chwil i nie potrzebujecie maszyny do szycia, co czyni ten sposób prostym i przyjaznym nawet dla tych, którzy nie mieli dotąd do czynienia z krawiectwem!