Jarosławem

Artykuły - Jarosławem (65)

 • Zawarcie umowy sprzedaży udziałów spółki Mr Target sp. z o.o. z Członkiem Zarządu tej spółki

  Zarząd Spółki SARE SA z siedzibą w Rybniku („Spółka”, „Emitent”) informuje, iż w dniu 24 kwietnia 2015 r., pomiędzy Emitentem a Panem Jarosławem Nowak - Członkiem Zarządu spółki Mr Target sp. z o.o. (spółka zależna od Emitenta) - zawarta została umowa sprzedaży udziałów, na mocy której Pan Nowak nabył od Emitenta 50 udziałów w spółce Mr Target sp. z o.o., co stanowi 4,03% w kapitale zakładowym tej spółki, za łączną cenę równą wartości nominalnej tych udziałów, tj. za kwotę 2.500,00 zł (słownie:
 • Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar podjął rękawicę! Prezenter TVN24 stanął oko w oko ze społecznością, która za nim nie przepada.
 • Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót "Młodych wilków"

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu "Komisarz Alex" w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu "Młode wilki".
 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  - Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie - uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa jako żenujące.
 • Agnieszka Cegielska: Wolę pogodę od polityki

  Agnieszka Cegielska: Wolę pogodę od polityki

  O najgorszej nawałnicy Agnieszka Cegielska potrafi mówić ciepłym, seksownym głosem. Gwiazda TVN opowiedziała o współpracy z Jarosławem Kuźniarem, miłości do rodzinnego Malborka oraz radach teściowej.
 • Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Choć od kilku lat prowadzi poranny program, wciąż nie przyzwyczaił się do wczesnego wstawania. Jarosław Kuźniar nauczył się za to spać 4 godziny na dobę. Bo, jak mówi, za dużo rzeczy jest do zrobienia, żeby kłaść się przed północą. Gdy nie ma go na wizji, opiekuje się dzieckiem. Prowadzi też biuro turystyczne.
 • Jarosław Kuźniar: Ja tylko gadam

  Jarosław Kuźniar: Ja tylko gadam

  Od 7 lat uprzyjemnia poranki widzom programu "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Wakacje to dla niego pracowity sezon, lecz jako miłośnik podróży nie odpuściłby sobie corocznej wyprawy w nieznane. Jarosław Kuźniar opowiada o zaletach podróżowania na własną rękę oraz sposobach na radzenie sobie z krytyką.
 • Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Przed dekadą brawurowym wykonaniem "Wyginam śmiało ciało" Jarosław Boberek poderwał wszystkich do madagarskiego tańca. Dziś niekwestionowany król Julian polskiego dubbingu powraca do śpiewania i zaprasza na słodkości do krainy Oz.
 • Jarosław Kret: Smak Indii

  Jarosław Kret: Smak Indii

  W księgarniach pojawi się kolejny dodruk bestsellera Jarosława Kreta "Moje Indie". Z prezenterem pogody i podróżnikiem rozmawiamy o egzotycznym kraju, w którym z przerwami spędził pięć lat. Za co kocha induską kuchnię? Z jaką bollywoodzką aktorką żył w przyjaźni?
 • Jarosław Jakimowicz: Będzie trzecia część "Młodych wilków"!

  Jarosław Jakimowicz: Będzie trzecia część "Młodych wilków"!

  Jarosław Jakimowicz chce wrócić na ekrany kin w wielkim stylu. Aktor zdobył popularność w latach 90. dzięki roli "Cichego" w filmie sensacyjnym "Młode wilki" Jarosława Żamojdy. Mimo że aktor w dalszym ciągu jest rozpoznawalny, jego kariera zwolniła. Obecnie gwiazdor liczy jednak na swój wielki powrót za sprawą trzeciej odsłony serii "Młode wilki", nad którą intensywnie pracuje.