wydarzenia - Jarosław Zieliński

Synonimy:
Zieliński Jarosław,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Zieliński (40)

 • Zieliński o zabezpieczeniach miesięcznicy smoleńskiej: Adekwatne do zagrożeń

  Zieliński o zabezpieczeniach miesięcznicy smoleńskiej: Adekwatne do zagrożeń

  Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński skomentował zabezpieczenia czwartkowych uroczystości związanych z rocznicą katastrofy smoleńskiej. "Policja zastosuje siły i środki adekwatne do rozpoznanych zagrożeń" - powiedział w środę Zieliński.
 • Suwałki: Zarzuty dla internauty, który groził wiceministrowi Zielińskiemu

  Suwałki: Zarzuty dla internauty, który groził wiceministrowi Zielińskiemu

  Prokuratura Rejonowa w Suwałkach postawiła mężczyźnie zarzut publicznego nawoływania do popełnienia przestępstwa wobec wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego. Mieszkaniec Suwałk miał zamieścić komentarz "spalić chałupę zielniaka".
 • ​Wiceszef MSWiA: Nie podzielam opinii Komisji Weneckiej

  ​Wiceszef MSWiA: Nie podzielam opinii Komisji Weneckiej

  Rząd przeanalizuje opinię Komisji Weneckiej o nowelizacji m.in. ustawy o policji - zapowiedział wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. On sam stwierdził, że opinii tej nie podziela. Komisja Wenecka "swymi pouczeniami" nikomu bezpieczeństwa nie zapewni - dodał.
 • Rząd wypowiada wojnę sprawcom fałszywych alarmów

  Rząd wypowiada wojnę sprawcom fałszywych alarmów

  W MSWiA powstanie specjalny zespół, którego zdaniem będzie wypracowanie rekomendacji prawno-proceduralnych dot. fałszywych alarmów. Jak zaznaczył w rozmowie z PAP wiceminister Jarosław Zieliński "problem jest uciążliwy dla służb, generuje potężne koszty społeczne i ekonomiczne ".
 • "Fakt": PiS szuka nowego wiceministra

  "Fakt": PiS szuka nowego wiceministra

  PiS ma dość wpadek wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego i szuka nowego kandydata na jego stanowisko - informuje dzisiejszy "Fakt".
 • Wiceszef MSWiA: Rekrutacja do KOD wymaga analizy

  Wiceszef MSWiA: Rekrutacja do KOD wymaga analizy

  Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński odniósł się na antenie Radia RDC do incydentu, który miał miejsce podczas otwarcia wystawy poświęconej gen. Andersowi. Wydarzenie miało miejsce w zeszły piątek, a uczestniczyła w nim córka generała Anna Maria Anders i minister spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak. Według Zielińskiego spotkanie zakłócili "zwiezieni przez liderów KOD ludzie z Warszawy".
 • Jarosław Zieliński: Nie powiem z ręką na sercu, że policja nie podsłuchiwała dziennikarzy

  Jarosław Zieliński: Nie powiem z ręką na sercu, że policja nie podsłuchiwała dziennikarzy

  "Gdyby pan dziś mnie zapytał, czy dziennikarze byli podsłuchiwani, to odpowiedziałbym, że nie mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nie byli. To, co wczoraj o podsłuchach powiedział minister Kamiński, to jest jego wiedza, ale jeśli się to potwierdzi, to znaczy, że jest coś na rzeczy" - powiedział gość Kontrwywiadu radia RMF FM, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński.
 • Jarosław Zieliński: W ciągu kilku tygodni przepisy dotyczące jednostki kontrolującej funkcjonariuszy

  Jarosław Zieliński: W ciągu kilku tygodni przepisy dotyczące jednostki kontrolującej funkcjonariuszy

  W ciągu kilku tygodni mają być gotowe przepisy umożliwiające powołanie jednostki nadzorującej i kontrolującej działania funkcjonariuszy formacji podległych MSWiA - zapowiada wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Jarosław Zieliński. Obecnie takie uprawnienia mają biura spraw wewnętrznych poszczególnych służb. Resort chce też, by zwiększyły się w tym zakresie uprawnienia ministra spraw wewnętrznych i administracji - miałby on prawo wglądu do źródłowych materiałów dotyczących działań, zachowań funkcjonariuszy.
 • Będzie nowy komendant główny policji

  Będzie nowy komendant główny policji

  Komendant główny policji zostanie zmieniony - poinformował Jarosław Zieliński, wiceminister w MSWiA nadzorujący m.in. policję. Zastrzegł jednak, że nie będzie czystek, a decyzje kadrowe nastąpią po głębszej analizie.
 • ​PiS: Z budżetem jest problem - uchwaliła go koalicja PO-PSL

  ​PiS: Z budżetem jest problem - uchwaliła go koalicja PO-PSL

  Realizacja kosztownych obietnic nie sprawi, że dług publiczny wymknie się spod kontroli - zapewniają politycy Prawa i Sprawiedliwości. - Takiego wzrostu zadłużenia jak w czasach rządów PO-PSL nie było wcześniej i nie będzie teraz - deklaruje poseł Jarosław Zieliński. Jednak zaznacza, że na korekty przyszłorocznego budżetu zostało już bardzo mało czasu.