Jarosław Zabiega

Synonimy:
Zabiega,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jarosław Zabiega (62)

 • Fotyga: Zabiegałam o obecność USA w Europie Środkowej

  Fotyga: Zabiegałam o obecność USA w Europie Środkowej

  Była szefowa MSZ Anna Fotyga poinformowała w Radiu Maryja, że w czasie wizyty w Waszyngtonie zabiegała nie tylko o "umiędzynarodowienie" sprawy katastrofy smoleńskiej, ale i o "większą amerykańską obecność" w Europie Środkowej i Wschodniej.
 • Opalenica zabiega o reprezentację Niemiec

  Właściciel piłkarskiego ośrodka w Opalenicy Bartosz Remplewicz nie ukrywa, że podczas mistrzostw Europy w 2012 roku chciałby gościć reprezentację Niemiec. Wspomniał, że są już prowadzone wstępne rozmowy z niemiecką federacją.
 • Zientarski. Wznowienie śledztwa

  Zientarski. Wznowienie śledztwa

  Prokuratura na stołecznym Mokotowie dostała kolejną opinię zespołu lekarzy na temat zdrowia Macieja Zientarskiego, podejrzewanego o spowodowanie w 2008 r. wypadku samochodowego, w którym zginął dziennikarz motoryzacyjny, Jarosław Zabiega.
 • Amerykanka zabiega o sławę najgrubszej kobiety

  Amerykanka zabiega o sławę najgrubszej kobiety

  Podczas gdy lekarze prowadzą kampanię przeciwko szerzącemu się w USA zjawisku nadwagi, 42-letnia Amerykanka stara się zdobyć tytuł najcięższej kobiety na świecie, albo przynajmniej najcięższej matki na świecie.
 • Komorowski zabiega o głosy emigrantów

  Komorowski zabiega o głosy emigrantów

  Kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Bronisław Komorowski chce odwiedzić Polonię. Będzie m.in. w Wielkiej Brytanii zabiegał o głosy emigrantów - wynika z informacji "Rzeczpospolitej".
 • Muzeum zabiega o pamiątki z katastrofy samolotu

  Muzeum zabiega o pamiątki z katastrofy samolotu

  Muzeum Historii Polski stara się o pozyskanie przedmiotów z miejsca katastrofy pod Smoleńskiem. Chciałoby otrzymać m.in. szarfę z wieńca prezydenckiego, który przetrwał katastrofę i - jeśli będzie to możliwie - to fragment rozbitego samolotu.
 • Sasin: To nie rodzina zabiegała o Wawel

  Ostateczna decyzja o pochówku pary prezydenckiej na Wawelu w Krakowie należała do rodziny zmarłych, jednak to nie rodzina zabiegała o Wawel - powiedział minister w Kancelarii Prezydenta Jacek Sasin.
 • Szczyt Rosja-USA na Ukrainie?

  Szczyt Rosja-USA na Ukrainie?

  Ukraina zabiega o to, by Kijów stał się miejscem podpisania nowego rosyjsko-amerykańskiego układu o redukcji strategicznych zbrojeń nuklearnych - informuje dziennik "Kommiersant".
 • Chcemy u nas manewrów NATO

  Chcemy u nas manewrów NATO

  Polska zabiega o to, by siły szybkiego reagowania NATO ćwiczyły u nas - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". Szanse są duże. MON twierdzi, że dzięki temu będziemy bezpieczniejsi.
 • Berlin zabiega o lekkoatletyczne mistrzostwa Europy

  Po niezwykle udanych - zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym - lekkoatletycznych mistrzostwach świata 2009, władze Berlina będą zabiegały o mistrzostwa Europy w 2016 lub 2018 roku.

Filmy - Jarosław Zabiega (3)