Jarosław Kuźniar

Artykuły - Jarosław Kuźniar (26)

 • Jarosław Kuźniar: Człowiek sukcesu?

  Jarosław Kuźniar: Człowiek sukcesu?

  Zdaniem Jarosława Kuźniara określenie "sukces" jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń. Jednym z ostatnich jest produkowanie w całości swoich programów podróżniczych.
 • Jarosław Kuźniar: Hejterzy przestali mnie kąsać

  Jarosław Kuźniar: Hejterzy przestali mnie kąsać

  Nie boi się wygłaszać publicznie swoich opinii. Przysparza mu to tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jeszcze niedawno był ulubionym celem hejterów.
 • Jarosław Kuźniar jako radiowy spiker

  Jarosław Kuźniar jako radiowy spiker

  Przez lata budził o poranku trudnymi pytaniami do polityków od prawa do lewa. Prowadził też "X Factor" i "Dzień Dobry TVN". Teraz przemówi do widzów kinowych jako... spiker radiowy.
 • Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

  Jarosław Kuźniar odchodzi z TVN

  Jarosław Kuźniar kończy przygodę z Grupą TVN. Dziennikarz ostatnio prowadził "Dzień Dobry TVN", a wcześniej poranne pasmo w TVN24.
 • Jarosław Kuźniar jako bezdomny

  Jarosław Kuźniar jako bezdomny

  W samym centrum Warszawy bezdomny stara się zebrać kilka groszy na jedzenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że cała sytuacja okazała dziennikarską prowokacją Jarosława Kuźniara.
 • Jarosław Kuźniar: Nie rozpoznaję wszystkich twarzy

  Jarosław Kuźniar: Nie rozpoznaję wszystkich twarzy

  Od miesiąca prowadzi "Dzień Dobry TVN". - Jeśli chodzi o tak zwany show-biznes... Nie rozpoznaję wszystkich twarzy, nie wiem, kto czym się zajmuje. Ale... fajnie jest poplotkować - opowiada Jarosław Kuźniar.
 • Jarosław Kuźniar: Sztuką jest przekonać do siebie ludzi

  Jarosław Kuźniar: Sztuką jest przekonać do siebie ludzi

  Przejście Jarosława Kuźniara do "Dzień dobry TVN" obiło się szerokim echem - prezenter, choć ma na koncie dwa Wiktory, doczekał się też sporej liczby "hejterów". - Sztuką jest przekonać do siebie ludzi - mówi Kuźniar.
 • Kalczyńska i Kuźniar po pracy raczej się nie zaprzyjaźnią

  Kalczyńska i Kuźniar po pracy raczej się nie zaprzyjaźnią

  Choć Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar znali się wcześniej, to współprowadzenie "Dzień Dobry TVN" raczej nie przerodzi się w przyjaźń po pracy. - Jesteśmy uczuleni na to, żeby nie przekraczać pewnego dystansu - mówi Kalczyńska.
 • Jarosław Kuźniar żegna się z programem "Wstajesz i wiesz"

  Jarosław Kuźniar żegna się z programem "Wstajesz i wiesz"

  Jarosław Kuźniar nie będzie więcej prowadzącym poranne pasmo TVN24 "Wstajesz i wiesz" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W czwartek, 27 sierpnia, dziennikarz pożegnał się z widzami. Od września będziemy go oglądać w "Dzień Dobry TVN".
 • Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar: Konfrontacja z "hejterami"

  Jarosław Kuźniar podjął rękawicę! Prezenter TVN24 stanął oko w oko ze społecznością, która za nim nie przepada.

Zdjęcia - Jarosław Kuźniar (5)

 • film.interia.pl
  Anna Kalczyńska: Wesoła rycząca 40-tka
 • film.interia.pl
  Jarosław Kuźniar debiutuje w "Dzień Dobry TVN"
 • film.interia.pl
  Jarosław Kuźniar debiutuje w "Dzień Dobry TVN"
 • film.interia.pl
  Jarosław Kuźniar debiutuje w "Dzień Dobry TVN"
 • film.interia.pl
  Jarosław Kuźniar debiutuje w "Dzień Dobry TVN"

Filmy - Jarosław Kuźniar (5)

 • Jarosław Kuźniar: Dla mnie sukces to poczucie bezpieczeństwa

  Zdaniem dziennikarza określenie „sukces” jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń. Jednym z ostatnich jest produkowanie w całości swoich programów podróżniczych.
 • Kuźniar w "Dzień Dobry TVN": Degradacja czy transfer roku? (źródło: UWAGA! TVN/x-news)

 • Wczesne pobudki Jarosława Kuźniara (źródło: Veedo/x-news)

 • Jarosław Kuźniar otworzył swoją pierwszą wystawę fotograficzną

  Do końca marca w Szczawnicy można oglądać wystawę zdjęć z podróży autorstwa Jarosława Kuźniara. Dziennikarz uznał, że po wielu latach robienia zdjęć, podczas licznych wyjazdów, przyszedł czas na pokazanie ich światu. Na ekspozycję trafiło osiemnaście fotografii, m.in. z Libanu, Japonii i Syberii. Zdaniem Kuźniara największe wrażenie na widzach powinny zrobić zdjęcia z Libanu, które wykonał tuż po zamachu w Bejrucie. – Z wystawą zdjęć jest trochę jak z książką: „Czy Pan już napisał jakąś książkę?”, „No nie”. „Naprawdę nie napisał Pan jeszcze żadnej książki?”. A z wystawą zdjęć jest podobny problem: wszyscy je robimy, tylko nie każdy odważy się je pokazać. Zdarzało mi się słyszeć częściej, rzadziej, że nie wstyd je pokazać, a dwa, że rusza w Szczawnicy, w Dworku Gościnnym, takie miejsce, które ma otworzyć się na ludzi, którzy mają pasję i są w stanie o niej opowiedzieć – mówi Jarosław Kuźniar w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.