Jarosław Jakimowicz

Artykuły - Jarosław Jakimowicz (18)

 • Jarosław Jakimowicz dostał program w TVP Info

  Jarosław Jakimowicz dostał program w TVP Info

  Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek zadebiutowali w poniedziałek jako prowadzący nowy program TVP Info "W kontrze".
 • Jola Rutowicz: Jak wygląda i co robi dziś?

  Jola Rutowicz: Jak wygląda i co robi dziś?

  Jolanta Rutowicz była pierwszą polską celebrytką z prawdziwego zdarzenia – znaną tylko z tego, że… jest znana. Co robi i jak wygląda dziś?
 • Jarosław Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa ze studia Polsatu

  Jarosław Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa ze studia Polsatu

  Jarosław Jakimowicz znowu wzbudza spore emocje. Aktor, który zasłynął niedawno tym, że publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość", zażądał, aby ze studia Polsatu wyprosić jednego z gości programu Agnieszki Gozdyry "Skandaliści". Co się stało?
 • "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  Jarosław Jakimowicz został właśnie gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra". O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, kiedy publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".
 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".
 • Przeszczepy: szansa na życie. Gwiazdy wspierają transplantologię

  Przeszczepy: szansa na życie. Gwiazdy wspierają transplantologię

  Ponad pół wieku temu, w styczniu 1966 roku przeprowadzono w Polsce pierwszy udany przeszczep nerki. Od tego czasu w transplantologii dużo się zmieniło. Lekarze przeszczepiają dłonie, a nawet twarze. Niestety, ta dziedzina medycyny obrosła też w wiele mitów. W ideę transplantologii angażują się bądź z niej korzystają również gwiazdy, jak Maciej Stuhr czy Selena Gomez.
 • Jarek Jakimowicz pozuje na ściance z małżonką

  Jarek Jakimowicz pozuje na ściance z małżonką

  Jarosław Jakimowicz dla wielu wciąż jest jednym z symboli lat 90. Wszystko przez jego rolę w filmie „Młode wilki” Jarosława Żamojdy z 1995 roku.
 • Jarosław Jakimowicz ostro o karze śmierci

  Jarosław Jakimowicz ostro o karze śmierci

  Jarosław Jakimowicz zdobył olbrzymią popularność dzięki roli Cichego w filmie „Młode wilki” z 1995 roku. Niestety, nigdy nie powtórzył tego sukcesu.
 • Dłoń Jakimowicza wróci do Międzyzdrojów

  Dłoń Jakimowicza wróci do Międzyzdrojów

  Jarosław Jakimowicz z Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach związany jest od samego początku. W tym roku zostanie odsłonięta jego tablica na Alei Gwiazd. Już przed laty odcisnął swoją dłoń w pamiątkowej płycie, ale zaginęła ona w niewyjaśnionych okolicznościach.
 • Dłoń Jakimowicza wróci do Międzyzdrojów

  Dłoń Jakimowicza wróci do Międzyzdrojów

  Jarosław Jakimowicz z Festiwalem Gwiazd w Międzyzdrojach związany jest od samego początku. W tym roku zostanie odsłonięta jego tablica na Alei Gwiazd. Już przed laty odcisnął swoją dłoń w pamiątkowej płycie, ale zaginęła ona w niewyjaśnionych okolicznościach.

Filmy - Jarosław Jakimowicz (4)

 • Jarosław Jakimowicz: Klubowe życie skończyło się dla mnie wiele lat temu

  - Uganianie się za dziewczynami w kusych spódniczkach było dobre 20 lat temu – przyznaje Jarosław Jakimowicz. Aktor twierdzi, że nad zabawy w klubach przedkłada obecnie spokojniejsze formy rozrywki. Nadal jednak lubi spotkać się z kolegami i napić wódki podczas wspólnego oglądania meczu. Jarosław Jakimowicz w tym roku skończy 46 lat. Jest ojcem dwóch synów. Uważa, że każdy wiek ma swoje prawa i jemu nie wypada już bawić się w klubach jak nastolatkowi. Obecnie preferuje spokojniejsze formy spędzania wolnych wieczorów. – Jak widzę takich facetów pod pięćdziesiątkę, którzy latają po tych miejscach i się fascynują dziewczynkami w kusych spódniczkach, które tańczą na barze, to już jakoś… Fajne to było dla mnie 20 lat temu. Dzisiaj wolę spokojniej, co nie oznacza, że nie lubię się napić butelki dobrej wódki z kolegą przy okazji meczu czy jakiejś innej sytuacji – mówi Jarosław Jakimowicz.
 • Newsy Jarosław Jakimowicz zapowiada powrót „Młodych wilków”

  Jarosław Jakimowicz wraca na polskie ekrany. Można go obecnie oglądać w nowym sezonie serialu „Komisarz Alex” w TVP1. Aktor zdradza także, że trwają prace nad szczegółami scenariusza trzeciej części kultowego filmu „Młode wilki”. Zdjęcia do nowej produkcji prawdopodobnie rozpoczną się wiosną przyszłego roku. – Ten powrót powinien być w dobrym stylu. W zeszłym roku nie powstały „Młode wilki”, bo był słaby scenariusz. Ani jeden z wilków nie zgodził się na ten pomysł. Myślę, że wreszcie w przyszłym roku na jesień będzie ta upragniona premiera. Co najważniejsze, budżet się zapina. Obecnie pracujemy nad szczegółami scenariusza – mówi aktor.
 • Jarosław Jakimowicz: Castingi są żenujące

  Casting to najczęściej uwłaczające doświadczenie – uważa Jarosław Jakimowicz. Według aktora artyści podczas przesłuchań traktowani są bez szacunku, a osoby organizujące castingi nie nadają się do tej pracy. Zdaniem Jakimowicza, najgorsze są przesłuchania do reklam, które określa on jako żenujące.
 • Jarosław Jakimowicz szykuje wielki powrót z trzecią częścią „Młodych wilków”

  Jarosław Jakimowicz chce wrócić na ekrany kin w wielkim stylu. Aktor zdobył popularność w latach 90. dzięki roli „Cichego” w filmie sensacyjnym „Młode wilki” Jarosława Żamojdy. Mimo że aktor w dalszym ciągu jest rozpoznawalny, jego kariera zwolniła. Obecnie gwiazdor liczy jednak na swój wielki powrót za sprawą trzeciej odsłony serii „Młode wilki”, nad którą intensywnie pracuje.