Jarosław Hampel

Artykuły - Jarosław Hampel (274)

Filmy - Jarosław Hampel (4)

 • Żużel. Jarosław Hampel dla Interii: Obyśmy umieli się zmobilizować bez kibiców. Wideo

  Jazda bez kibiców - to będzie zupełnie nowe doświadczenie, którego do tej pory nikt nie przeżywał, trudno powiedzieć jakie będą odczucia, na pewno negatywne, pytanie tylko jak to wpłynie na samą mobilizację i zaangażowanie się w rywalizację. Jeśli chodzi o mój kontrakt ze szwedzkim Lejonen Gislaved, to polska liga zawsze była dla mnie priorytetem i tak pozostanie. Nie wiem jakie będą w ogóle możliwości jeśli chodzi o ewentualne starty w Szwecji, słyszymy, że tam rozgrywki mają ruszyć dopiero pod koniec czerwca i nawet to jest jeszcze nie potwierdzone - mówi w rozmowie z Interią zawodnik mistrza Polski na żużlu, Fogo Unii Leszno Jarosław Hampel.
 • Żużel. Jarosław Hampel dla Interii: Być może Sajfutdinow i Pawlicki pojadą z nami w tym sezonie. Wideo

  Nie da się ukryć, że w poprzednich sezonach byliśmy drużyna kompletną pod każdym względem, natomiast realia teraz są inne i zobaczymy co nam pokaże początek sezonu, co będzie dalej. Jeszcze różne rzeczy mogą się wydarzyć, z tego co wiem, temat w przypadku tych zawodników jest rozwojowy, jak naprawdę będzie wyglądał nasz skład okaże się na początku sezonu - mówi Interii Jarosław Hampel z Fogo Unii Leszno.
 • Żużel. Jarosław Hampel dla Interii: Nie było szarpaniny. Wideo

  Trzeba brać pod uwagę wszelkie okoliczności które wystąpiły, to wszystko było w tyle głowy przy rozmowach. Negocjacje trzeba było dostosować do obecnych realiów, myślę, że udało się wypracować jakiś kompromis. Nie było wielkiej szarpaniny, wręcz przeciwnie, było dużo rozmowy sensownej i najważniejsze, że doszło do porozumienia, że będziemy startować w tym sezonie i że liga pojedzie - mówi o podpisanym aneksie na starty w tym sezonie w zespole Fogo Unii Leszno jej zawodnik Jarosław Hampel.
 • Żużel. Jarosław Hampel dla Interii: Ciężko będzie wyjść na plus. Wideo

  Na pewno będzie bardzo trudne, żeby zakończyć finansowo ten sezon nad kreską, jeśli nie trzeba będzie dokładać, to będziemy zadowoleni, niestety takie są realia. Takie warunki podyktowała obecna sytuacja, nie mniej jednak myślałem cały czas o kwestii sportowej, żeby móc wyjechać na tor i się ścigać. Ciężko będzie wyjść na plus, ten sezon będzie przejściowy dla wszystkich więc takie wspólne zrozumienie jest chyba najważniejsze - mówi w rozmowie z Interią Jarosław Hampel z Fogo Unii Leszno.