brak

Artykuły - Jarosław Fojut (40)

Filmy - Jarosław Fojut (4)

• Jarosław Fojut (Pogoń) po meczu z Legią. Wideo

- Jest na pewno rozczarowanie, bo mieliśmy dobry wynik do przerwy – powiedział po porażce w Warszawie z Legią zawodnik Pogoni Szczecin Jarosław Fojut.
  • Lech Poznań - Pogoń Szczecin 3-2. Fojut: Wiedzieliśmy, że mają jakościowych piłkarzy. Wideo

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że Lech jest w "dołku", ale ma jakościowych piłkarzy, na których czasami jakiś impuls może wpłynąć tak, że poczują się lepiej. Tu mogło to być odejście trenera - powiedział Jarosław Fojut, kapitan Pogoni Szczecin, po porażce w Poznaniu 2-3.
  • Pogoń. Fojut po 1-1 z Koroną. Wideo

Obrońca Pogoni Szczecin Jarosław Fojut wrócił do gry po rocznej przerwie i jego ekipa zremisowała w Kielcach z Koroną 1-1. - Przy stałym fragmencie gry, w którym straciliśmy bramkę, mogliśmy się inaczej zachować - nie ma wątpliwości. Bramkarz Łukasz Załuska wpuścił do siatki lekko podaną piłkę.
  • Jarosław Fojut po porażce z Legią Warszawa

- Na Legii trzeba zagrać bardzo dobre spotkanie, żeby wyjechać z punktami - powiedział obrońca Pogoni Jarosław Fojut po meczu z Legią (0-1).