Jarosław Boberek

Artykuły - Jarosław Boberek (18)

 • "Tok Szoł" w Superstacji: Wyznania Jarosława Boberka

  "Tok Szoł" w Superstacji: Wyznania Jarosława Boberka

  Chyba nie ma nikogo, kto nie zna znakomitych wcieleń dubbingowych Jarosława Boberka albo jego roli posterunkowego z serialu "Rodzina zastępcza". Aktor niedawno był gościem programu Wojciecha Jagielskiego "Tok Szoł" w Superstacji. Do czego się przyznał?
 • Jarosław Boberek na premierze filmu

  Jarosław Boberek na premierze filmu

  Większość widzów kojarzy Jarosława Boberka z rolą Posterunkowego w sitcomie „Rodzina zastępcza”. Jednak aktor ma na koncie dużo większe zasługi.
 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  W czwartek, 14 czerwca, "król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi 55. urodziny. To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda, króla Juliana i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".
 • Jarosław Boberek: Dzieci to okrutni widzowie

  Jarosław Boberek: Dzieci to okrutni widzowie

  Jarosław Boberek lubi trudną, wymagającą publiczność. Za takich odbiorców uważa dzieci, które zawsze szczerze wyrażają swoją opinię. Zdaniem artysty dorośli mają w sobie mniej spontaniczności i często mówią to, co rozmówca chce usłyszeć.
 • Jarosław Boberek: Dostałem królestwo

  Jarosław Boberek: Dostałem królestwo

  Reżyserzy dubbingu chętnie powierzają mu role ekscentryków. Takich jak małpa dowcipniś, grizzly o złotym sercu albo władca lemurów.
 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu znów w akcji

  Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu znów w akcji

  Kaczor Donald, Król Julian, a teraz Mistrz Tamago kacze jajo herbu wątróbka. Jarosław Boberek "został" jajkiem w animacji "Dzielny kogut Maniek".
 • Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Przed dekadą brawurowym wykonaniem "Wyginam śmiało ciało" Jarosław Boberek poderwał wszystkich do madagarskiego tańca. Dziś niekwestionowany król Julian polskiego dubbingu powraca do śpiewania i zaprasza na słodkości do krainy Oz.
 • Jarosław Boberek w filmie... do Oscara!

  Jarosław Boberek w filmie... do Oscara!

  "Kumba", czyli przebojowa animacja o zebrze szukającej drugiej połowy... swoich pasów dołączyła do ekskluzywnego grona 19 filmów z szansą na nominację do Oscara! Z tej okazji prezentujemy śpiewającego Jarosława Boberka w skórze...strusia.

Filmy - Jarosław Boberek (20)