Jarosław Bieniuk

Artykuły - Jarosław Bieniuk (41)

 • Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w sprawie rozprowadzania narkotyków

  Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w sprawie rozprowadzania narkotyków

  Sąd rejonowy w Sopocie wydał wyrok w sprawie Jarosława Bieniuka. Postępowanie zostało warunkowo umorzone, ale jak podaje "Fakt" były piłkarz będzie musiał zapłacić grzywnę na fundusz pokrzywdzonych.
 • Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk odpowiedzieli reżyserowi Latkowskiemu

  Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk odpowiedzieli reżyserowi Latkowskiemu

  Byli piłkarze - Radosław Majdan oraz Jarosław Bieniuk zostali wywołani przez Sylwestra Latkowskiego, reżysera głośnego filmu na temat pedofilii "Nic się nie stało". Obaj są oburzeni bezpodstawnym - ich zdaniem - wplątaniem ich w tę aferę.
 • Ruszył proces byłego reprezentanta Polski Jarosław Bieniuka

  Ruszył proces byłego reprezentanta Polski Jarosław Bieniuka

  Przed Sądem Rejonowym w Sopocie rozpoczął się we wtorek proces byłego piłkarza Lechii Gdańska i reprezentanta Polski Jarosława Bieniuka oskarżonego o udzielanie dwóm osobom narkotyków.
 • Lechia Gdańsk. Jarosław Bieniuk mówi w pierwszym wywiadzie: Ten obraz jest koszmarny

  Lechia Gdańsk. Jarosław Bieniuk mówi w pierwszym wywiadzie: Ten obraz jest koszmarny

  Jarosław Bieniuk udzielił po raz pierwszy wywiadu na temat oskarżeń, jakie pod jego adresem wysunęła 29-letnia kobieta. Były reprezentant Polski został posądzony o brutalny gwałt, ale prokuratura postawiła mu lżejszy zarzut - udostępnienia innej osobie środków psychoaktywnych. - Nie będę ukrywał, że jest to drugi traumatyczny tydzień w moim życiu - powiedział Bieniuk w programie "Dzień dobry TVN". Dyrektor sportowy Lechii Gdańsk poprosił klub o urlop, gdyż nie jest w stanie skoncentrować się na pracy.
 • Lechia Gdańsk: Jarosław Bieniuk wziął urlop

  Lechia Gdańsk: Jarosław Bieniuk wziął urlop

  Zarząd Lechii Gdańsk poinformował, że Jarosław Bieniuk od 24 kwietnia 2019 roku przebywa na urlopie. Były reprezentant Polski i piłkarz Lechii, a obecnie asystent trenera gdańskiego klubu został posądzony o gwałt.
 • Nowe doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka. Nie chciał zapłacić kobiecie

  Nowe doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka. Nie chciał zapłacić kobiecie

  Prawnicy kobiety, która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt, zaproponowali mu układ. Gdyby zapłacił 400 tys. zł, miał usłyszeć łagodniejsze zarzuty. Były piłkarz odrzucił propozycję – informuje trójmiejska "Gazeta Wyborcza”.
 • Oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt. Zrezygnowała z kancelarii prawnej

  Oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt. Zrezygnowała z kancelarii prawnej

  Kobieta, która oskarżyła o gwałt byłego reprezentanta Polski i piłkarza Lechii Gdańsk Jarosława Bieniuka, zrezygnowała z usług kancelarii prawnej - poinformował "Dziennik Bałtycki".
 • Natalia Siwiec w obronie Jarosława Bieniuka. "To człowiek, który ma zasady"

  Natalia Siwiec w obronie Jarosława Bieniuka. "To człowiek, który ma zasady"

  Były piłkarz Jarosław Bieniuk, mąż nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej, został zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Ponadto sportowiec usłyszał w prokuraturze dwa zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego. Cała sprawa wzbudziła ogromne emocje, również wśród znanych osób. Głos zabrali m.in. Natalia Siwiec i Zbigniew Boniek.
 • Lechia Gdańsk. Dylemat z bramkarzami

  Lechia Gdańsk. Dylemat z bramkarzami

  Przed piątkowym meczem ekstraklasy we Wrocławiu ze Śląskiem Lechia ma problemy z bramkarzami. "Obaj nasi golkiperzy prezentują bardzo wysoki poziom i jest dylemat, na kogo postawić" - powiedział członek sztabu szkoleniowego gdańskiej drużyny Jarosław Bieniuk.
 • Dyskusja pod zdjęciem Bieniuka z córką

  Dyskusja pod zdjęciem Bieniuka z córką

  Tegoroczna edycja Open’era dobiegła końca w niedzielę 8-go lipca. Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu – w tym roku padł rekord frekwencyjny i Gdynię odwiedziło 140 tys. osób.

Filmy - Jarosław Bieniuk (1)

 • Jak zakończy się sprawa Bieniuka? Wideo

  Jarosław Bieniuk, asystent trenera Lechii Gdańsk został oskarżony o gwałt. Po złożeniu wyjaśnień zostały postawione mu zarzuty. Jak dalej potoczy się sprawa byłego piłkarza? Obecnie pracownik Lechii przebywa na urlopie, prawdopodobnie do końca obecnego sezonu.