Janusz Palikot

Synonimy:
Palikot, Palikot Janusz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Janusz Palikot (825)

Zdjęcia - Janusz Palikot (1)

Filmy - Janusz Palikot (38)

 • Janusz Palikot: poseł-milioner

  Na czym dorobiła się jedna z bardziej barwnych postaci polskiej sceny politycznej?
 • Cimoszewicz: Amatorszczyzna na lewicy

  Czuję zażenowanie patrząc na to, co dzieje się na lewicy. Za dużo amatorszczyzny i infantylizmu. Tak nie powinny zachowywać się dojrzałe środowiska polityczne. Winą za zaistniałą sytuacje obdzielam wszystkich; Kwaśniewskiego, Millera i Palikota mniej więcej po równo - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Włodzimierz Cimoszewicz. - Byłbym gotów pomóc, gdyby powstawał poważny projekt polityczny, ale teraz się na to nie zanosi - podkreśla.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego - PKS Kalisz

  Polska scena polityczna jest generalnie trudna do zanalizowania, ale on to potrafi. Tomasz Olbratowski specjalnie dla Was analizuje nowy twór polityczny na lewicy. Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Janik: Teatralna kłótnia na lewicy

  W piątek widzieliśmy, jak Kwaśniewski przejął panowanie nad Ruchem Palikota. Palikot błądził po pustyni. Kwaśniewski postanowił go z niej wyprowadzić. To jeden z pomysłów na wyjście lewicy z niszy sondażowej na poziomie 15 procent - tłumaczy Krzysztof Janik w Kontrwywiadzie RMF FM. - Dziś sytuacja na lewicy jest jak z Sienkiewicza. Przeciwnicy lżą się przed bitwą, a potem staną do walki albo... pójdą na grzańca - dodaje.