Janusz Chabior

Artykuły - Janusz Chabior (12)

 • Janusz Chabior i Agata Wątróbska: Intymne zwierzenia

  Janusz Chabior i Agata Wątróbska: Intymne zwierzenia

  Janusz Chabior i Agata Wątróbska będą gośćmi programu "Demakijaż". Para z pewnością odniesie się w show Krzysztofa Ibisza do medialnych rewelacji dotyczących spodziewanego dziecka.
 • Janusz Chabior i Lesław Żurek w Klinice Skeczów Męczących

  Janusz Chabior i Lesław Żurek w Klinice Skeczów Męczących

  Już w najbliższą niedzielę, 20 września, widzowie Polsatu obejrzą drugi odcinek produkcji "Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Gośćmi programu będą aktorzy Lesław Żurek i Janusz Chabior.
 • Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  Nietypowy ślub Janusza Chabiora. Trampki panny młodej i pizza

  W sobotę, 20 czerwca, Janusz Chabior wziął ślub z młodszą o 18 lat Agatą Wątróbską - poinformował "Fakt". Uroczystość miała miejsce w klasztorze Kamedułów na warszawskich Bielanach.
 • Janusz Chabior w obsadzie "Listów do M. 4"

  Janusz Chabior w obsadzie "Listów do M. 4"

  Kolejnym aktorem, którego po raz pierwszy zobaczymy w świątecznej serii "Listy do M.", jest Janusz Chabior. Aktor podzielił się zdjęciem z planu powstającego właśnie filmu na Instagramie. "Listy do M. 4" w kinach od 4 listopada.
 • Znamy część obsady "Polityki" Patryka Vegi

  Znamy część obsady "Polityki" Patryka Vegi

  13 czerwca 2019 roku Patryk Vega ujawnił, że w konspiracji nakręcił film "Polityka", który wejdzie do kin już 6 września. Reżyser aktualnie montuje film w Tokio. Szybko zaczęły pojawiać się kolejne informacje dotyczące obsady. Znamy już nazwiska kilku aktorów, którzy pojawią się w filmie.
 • Janusz Chabior: To on odkrył Tomasza Kota

  Janusz Chabior: To on odkrył Tomasza Kota

  - Dwadzieścia lat temu w Legnicy prowadziłem klub "Gońca Teatralnego". Pojawił się tam niezwykle zdolny licealista o wzroście koszykarza - Tomasz Kot. Już wtedy pomyślałem, że w Polsce rośnie wielki aktorski talent - wspomina Janusz Chabior. Dwie dekady od tamtych wydarzeń dawny mentor i uczeń spotykają się na planie wzruszającego "Żyć nie umierać".
 • Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Janusz Chabior: Mam swój kodeks

  Osoby, które widziały go w "Disco Polo", wiedzą że jest uroczy nawet gdy klnie. W "Służbach specjalnych" gra zabójcę, a jednak... nie sposób nie ulec jego wdziękowi! Co więc sprawia, że coraz częściej padają słowa: "Chabior coś w sobie ma"?

Zdjęcia - Janusz Chabior (2)

 • film.interia.pl
  "Botoks": Patryk Vega znów szokuje
 • film.interia.pl
  Celebryci na Festiwalu Filmowym w Gdyni

Filmy - Janusz Chabior (9)