Janusz Basałaj

Artykuły - Janusz Basałaj (33)

 • Wisła Kraków: Minęło 11 lat od koncertu na Arena AufSchalke

  We wtorek mija dokładnie 11 lat od fantastycznego występu Wisły Kraków, która na wyjeździe rozbiła Schalke Gelsenkirchen 4-1 w meczu 1/16 finału Pucharu UEFA. Przeżyjmy to jeszcze raz...Kibice wspominają wyjazd do Niemiec: "Na wjeździe celnicy niemieccy trzymali nas kilka godzin, nabijając się z nas: 'Po co jedziecie? Święty Mikołaj już był!' Gdy wracaliśmy, nie trzymali nas ani sekundę!"
 • Bogdan Basałaj zastępcą dyrektora PZPN-u

  Były prezes Wisły Kraków i były dyrektor Ekstraklasy SA Bogdan Basałaj wzmocnił ekipę Zbigniewa Bońka w Polskim Związku Piłki Nożnej. Basałaj został zastępcą dyrektora sportowego PZPN-u.
 • Sportowa telewizja ma nowego redaktora naczelnego

  Od grudnia br. nowym redaktorem naczelnym Orange sport będzie Kacper Sosnowski. Zastąpi dotychczasowego redaktora - Janusza Basałaja, który będzie pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej.
 • 1. liga piłkarska w Orange Sport

  Rozgrywki pierwszej ligi piłkarskiej przez najbliższe dwa sezony będą transmitowane w Orange Sport - powiedział PAP redaktor naczelny tej stacji telewizyjnej Janusz Basałaj. W każdej kolejce kibice zobaczą po dwa mecze.
 • I liga piłkarska w Orange Sport

  - Rozgrywki pierwszej ligi piłkarskiej przez najbliższe dwa sezony będą transmitowane w Orange Sport - powiedział PAP redaktor naczelny tej stacji telewizyjnej Janusz Basałaj. W każdej kolejce kibice zobaczą po dwa mecze.
 • Typerzy w 16. kolejce: Janusz Basałaj też typuje

  Typerzy w 16. kolejce: Janusz Basałaj też typuje

  Do zabawy w typowanie 16. kolejki Ekstraklasy zaprosiliśmy redaktora naczelnego stacji Orange Sport, Janusza Basałaja, który blisko polskiej piłki jest od dawna, a w CV ma także prezesurę w Wiśle Kraków.
 • Tak działa PZPN!

  Tak działa PZPN!

  Siedzę sobie w domu w piątkowe popołudnie. Dzwoni do mnie Janusz Basałaj: "Grzesiek, gratuluję Ci nowej funkcji". Inni znajomi dzwonią i śpiewają mi do słuchawki: "PZPN, PZPN, je... PZPN".
 • Basałaj kandydatem na prezesa Ekstraklasa SA

  Janusz Basałaj jest typowany na prezesa spółki Ekstraklasa SA, która niebawem przejmie władze nad rozgrywkami ligowymi w Polsce - donosi "Super Express".
 • Basałaj: Miałem po prostu dość

  Basałaj: Miałem po prostu dość

  "Pewnych rzeczy miałem już po prostu dość. Wprawdzie moje relacje z właścicielem klubu, Bogusławem Cupiałem, były dobre, ale w pewnym momencie wszystko ma swój kres i tak jest właśnie z moją pracą w Wiśle" - powiedział w "Super Expressie" Janusz Basałaj, były już prezes krakowskiego klubu.
 • Wisła i Celtic wznowią negocjacje

  - Maćka przekonała oferta Celtiku. Stwierdził, że była bardziej profesjonalnie skonstruowana - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" prezes Wisły Kraków Janusz Basałaj.

Filmy - Janusz Basałaj (2)