Jane

Artykuły - Jane (138)

 • Ever, Jane: MMO... z hierarchią i awansami społecznymi

  Ever, Jane: MMO... z hierarchią i awansami społecznymi

  Aby osiągnąć sukces na wciąż trudnym i zdominowanym przez World of Warcraft rynku MMO, developerzy muszą wymyślać nowe, nietypowe mechanizmy rozgrywki.
 • Jane Fonda doceniona przez AFI

  Jane Fonda doceniona przez AFI

  Amerykański Instytut Filmowy (AFI) nagrodzi Jane Fondę za całokształt kariery aktorskiej. Wyróżnienia instytutu należą do najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w amerykańskim przemyśle filmowym.
 • 62-letnia Jane Seymour w bikini

  62-letnia Jane Seymour w bikini

  62-letnia Jane Seymour wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej na plaży przed swym domem w Malibu. Byłą dziewczynę Bonda w stroju bikini fotografował... syn aktorki - Sean Flynn.
 • Ellie Goulding

  Jej prawdziwe nazwisko to Elena Jane Goulding. Urodziła się 30 grudnia 1986 w Hereford. Komponowaniem zajmowała się już w szkole średniej. Podczas studiów na Wydziale Dramatu Uniwersytetu Kent zainteresowała się muzyką elektroniczną i synth popem. Po dwóch latach przerwała studia, by skupić się na karierze muzycznej i nawiązała współpracę z brytyjskimi remikserem Starsmithem. W 2009 roku związała się w wytwórnią Polydor. W jej barwach wydała EP-kę -"An Introduction to Ellie Goulding". Pierwsz
 • Cory Monteith: Jaki był naprawdę?

  Cory Monteith: Jaki był naprawdę?

  Aktorka Jane Lynch walczyła ze wzruszeniem, opowiadając w telewizyjnym wywiadzie o zmarłym w sobotę (13 lipca) Corym Monteithie.
 • Bank Anglii: Jane Austen może trafić na banknot 10-funtowy

  Bank Anglii: Jane Austen może trafić na banknot 10-funtowy

  Angielska pisarka Jane Austen może znaleźć się na nowych banknotach 10-funtowych - oświadczył we wtorek odchodzący prezes Banku Anglii Mervyn King. Autorka "Dumy i uprzedzenia" jest główną kandydatką, by zastąpić Karola Darwina.
 • Ewan McGregor u boku Natalie Portman

  Ewan McGregor u boku Natalie Portman

  Ewan McGregor ("Niemożliwe", "Ostatnia miłość na Ziemi", "Człowiek, który gapił się na kozy") zagra w westernie zatytułowanym "Jane Got a Gun". W tytułową bohaterkę wcieli się Natalie Portman ("Czarny łabędź", "V jak vendetta", "Bliżej").
 • Lynne Ramsay rezygnuje z "Jane Got a Gun"

  Lynne Ramsay rezygnuje z "Jane Got a Gun"

  Reżyserka Lynne Ramsay nie pojawiła się na planie swego najnowszego filmu "Jane Got a Gun". Producent Scott Steindorff nazwał zachowanie autorki filmu "Wszyscy mówimy o Kevinie" "nieodpowiedzialnym".
 • Znane córki znanych ojców

  Znane córki znanych ojców

  W najbliższy piątek, 15 lutego, w polskich kinach pojawi się francuska komedia "Zamieszkajmy razem", w której zobaczymy dwie legendarne aktorki: Jane Fondę i Geraldine Chaplin.
 • Jane Fonda zagra w serialu

  Jane Fonda zagra w serialu

  Ma już 74 lata, ale nadal jest w doskonałej formie. Amerykańska aktorka Jane Fonda zagra główną rolę w nowym serialu komediowym "Now What?", który niebawem pojawi się na ekranach w USA.