Jan Orgelbrand

Artykuły - Jan Orgelbrand (3)

 • Orgelbrand: To klasyczny kryminał

  Orgelbrand: To klasyczny kryminał

  Mamy do czynienia z tragicznym i dziejącym się naprawdę, ale jednak klasycznym kryminałem. Nie wiemy, kto zabił - o śmiercionośnej bakterii mówił w RMF FM zastępca szefa GIS Jan Orgelbrand.
 • W ogródkach piwnych można palić

  W ogródkach piwnych można palić

  Nowelizacja ustawy antynikotynowej nie zakazuje palenia na zewnętrznych terenach lokali gastronomicznych, w tzw. ogródkach piwnych - powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego Jan Orgelbrand.
 • Orgelbrand: W ogródkach piwnych można palić

  Nowelizacja ustawy antynikotynowej nie zakazuje palenia na zewnętrznych terenach lokali gastronomicznych, w tzw. ogródkach piwnych - powiedział podczas konferencji prasowej zastępca Głównego Inspektora Sanitarnego Jan Orgelbrand.

Filmy - Jan Orgelbrand (2)

 • GIS: Producenci żywności współodpowiedzialni

  Państwowy Instytut Weterynaryjny przebada próbki soli używanej przez zakłady przetwórstwa spożywczego. Zdaniem Głównego Inspektora Sanitarnego, Jana Orgelbranda to przetwórcy, którzy kupowali zanieczyszczoną sól są współwinni całej sytuacji (Agencja TVN/TVN24).
 • Epidemia E-coli jak klasyczny kryminał

  Apeluję do importerów, nie importujcie produktów z północnych Niemiec! Dziś w Polsce jest czysto, ale bakteria E-coli typu O104 jest bardzo tajemnicza - o zakażeniach, które wywołały panikę w Europie, mówił gość Kontrwywiadu RMF FM, Jan Orgelbrand z Głównego Inspektoratu Sanitarnego.