Sport - Jan Kulczyk

Synonimy:
kulczyk,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jan Kulczyk (11)

 • PKOl o śmierci Jana Kulczyka: Sportowcy stracili przyjaciela

  PKOl o śmierci Jana Kulczyka: Sportowcy stracili przyjaciela

  "Sportowcy, nie tylko olimpijczycy, stracili przyjaciela, który ich rozumiał, chciał i potrafił z nimi rozmawiać, próbując rozwiązać trapiące ich problemy" - czytamy w oświadczeniu Polskiego Komitetu Olimpijskiego po śmierci Jana Kulczyka.
 • Zmarł Jan Kulczyk - miłośnik i sponsor polskiego sportu

  W wieku 65 lat zmarł Jan Kulczyk - biznesmen, najbogatszy Polak. Miał wielkie zasługi dla polskiego sportu, którego był miłośnikiem i mecenasem.
 • Dziś pierwsze posiedzenie Okrągłego Stołu Polskiego Sportu

  Jako wydarzenie historyczne i przełomowe zapowiada prezes PKOl Andrzej Kraśnicki pierwsze posiedzenie Okrągłego Stołu Polskiego Sportu. W środę ponad stu uczestników debaty postara się zdiagnozować aktualną sytuację i wskazać drogi oraz możliwości rozwoju.
 • Kulczyk zainwestuje w Wisłę?!

  "Najbogatszy Polak, Jan Kulczyk, nie był zainteresowany wspieraniem zadłużonego Lecha Poznań, ale prawdopodobnie jest zainteresowany wykupieniem akcji Wisły SSA" - donosi "Gazeta Krakowska".
 • Reiss: Miałem przyciągnąć Kulczyka

  "Grudzień będzie dla nas miesiącem prawdy. Każdy zrobi sobie bilans, co było w Lechu dobrego, a co złego. Musimy wziąć się do kupy, bo tylko to nas uratuje" - wyznał w rozmowie z "PS" Piotr Reiss.
 • Kulczyka "NIE" dla Lecha

  - Nasza grupa jest skoncentrowana na inwestycjach infrastrukturalnych. Sponsorujemy duże wydarzenia, ale nie wchodzimy w coś takiego, jak np. obecność w klubach. Nie możemy być kojarzeni z jednym klubem - stwierdził dr Jan Kulczyk, który był w środowy wieczór gościem salonu "Polityki".
 • Kulczyk przekonał Reissa

  - Nie wiem, ilu nas wsiądzie do samolotu, który wyleci do Turcji, ale ja na pewno w nim będę - zapewnił na łamach "Sportu" Piotr Reiss.
 • Idea czy Kulczyk sponsorem Legii?

  Być może już dzisiaj poznamy nowego właściciela Legii Warszawa. Holding Pol-Mot, który jest właścicielem 80 % akcji klubu, nie jest w stanie utrzymywać piłkarskiego zespołu.
 • Kulczyk pomaga Lechowi

  Zarząd Lecha Poznań jest w trakcie rozmów z przedstawicielami Kulczyk Holding.
 • Kulczyk: Z Lechem na dobrej drodze

  Wciąż trwają rozmowy Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka, z działaczami Lecha Poznań. W rozmowie z "Życiem Warszawy" Kulczyk wyznał, że jest na dobrej drodze "aby znaleźć korzystne dla obu stron rozwiązanie".

Filmy - Jan Kulczyk (1)