InteriaTV - Jan Kidawa-Błoński

Filmy - Jan Kidawa-Błoński (3)

  • Mateusz Kościukiewicz jako Jan Banaś w filmie „Gwiazdy”

    Spotkałem mojego bohatera osobiście, mam nadzieję, że go nie zawiodę – zdradził nam Mateusz Kościukiewicz, który w filmie „Gwiazdy” Jana Kidawy-Błońskiego zagra Jana Banasia – znakomitego śląskiego piłkarza lat 60. i 70. Posłuchajcie, jak wygadało spotkanie młodego aktora z Janem Banasiem. Scenariusz filmu jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Film, jak podkreśla reżyser, to opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. Znakomity śląski piłkarz lat 60. i 70. Jan Banaś walczy o spełnienie swoich marzeń. W postać Jana Banasia wciela się Mateusz Kościukiewicz. Rolę filmowej matki bohatera gra Magdalena Cielecka.
  • Magdalena Cielecka opowiada o roli matki w filmie "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego

    Trwają zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Film, jak podkreśla reżyser, to opowieść o pasji, rywalizacji, miłości i przyjaźni. Znakomity śląski piłkarz lat 60. i 70. Jan Banaś walczy o spełnienie swoich marzeń. W postać Jana Banasia wciela się Mateusz Kościukiewicz. Rolę filmowej matki bohatera gra Magdalena Cielecka.
  • Jan Kidawa-Błoński kręci film o Janie Banasiu

    W weekend do kin wszedł najnowszy film Jana Kidawy-Błońskiego "W ukryciu". Tymczasem reżyser już planuje kolejny projekt, który będzie opowiadał o Janie Banasiu, słynnym piłkarzu Górnika Zabrze. Reżyser ma już gotowy scenariusz filmu.