Jan Frycz

Artykuły - Jan Frycz (42)

 • Dariusz Gajewski wyreżyseruje film o Legionach. Jan Frycz zagra Piłsudskiego

  Dariusz Gajewski wyreżyseruje film o Legionach. Jan Frycz zagra Piłsudskiego

  Dariusz Gajewski ("Obce niebo", "Warszawa", "Lekcje pana Kuki") wyreżyseruje film o Legionach Polskich. W postać Marszałka Józefa Piłsudskiego wcieli się Jan Frycz.
 • Jan Frycz: Czysta przyjemność

  Jan Frycz: Czysta przyjemność

  Nie mam niedosytu pojawiania się w telewizji - przyznaje Jan Frycz. Co więc sprawiło, że zdecydował się wystąpić w serialu "Na noże"? - Postać Mariana Majchrzaka, ojca trójki dorosłych dzieci, jest po prostu ciekawa - mówi aktor. Niebawem zobaczymy go także w filmie "Kantor. Nigdy tu już nie powrócę".
 • "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  "Prawo Agaty": Kłopoty kancelarii

  Kancelaria Agaty (Agnieszka Dygant) przegra sprawę o odszkodowanie z mecenasem Bitnerem (Jan Frycz). Na mocy wyroku Przybysz i jej wspólnicy będą musieli zapłacić... 1,5 miliona złotych. Poznaj szczegóły!
 • "Fotograf": Historia seryjnego mordercy

  "Fotograf": Historia seryjnego mordercy

  W sobotę we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Fotograf" w reżyserii Waldemara Krzystka. Najnowszy obraz autora "80 milionów" i "Małej Moskwy" to sensacyjny thriller, którego akcja toczy się we współczesnej Moskwie i Legnicy lat 70. XX w.
 • Jan Frycz: Kariera, 3 żony, 6 dzieci

  Jan Frycz: Kariera, 3 żony, 6 dzieci

  Przez wielu recenzentów i krytyków uznawany za jednego z najwybitniejszych aktorów swojego pokolenia.
 • Jan Frycz- Biografia

  Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodzony 15 maja 1954 w Krakowie.

Zdjęcia - Jan Frycz (9)

Filmy - Jan Frycz (3)

 • "Sanctuary"

  Jan jest cenionym chirurgiem plastycznym, ma żonę, córkę i duży dom z ogrodem. Po latach rezygnuje jednak z wykonywania zawodu, odsuwa się od rodziny, a na przyrodę patrzy już tylko z okna swojego pokoju. Pewnego dnia, po powrocie z podróży na wycieraczce znajduje trzydniową prasę, a w ogrodzie ciało żony. To zdarzenie uruchamia lawinę skrywanych dotąd emocji...
 • Zapraszamy na "Wyjazd integracyjny"!

  Kot, Karolak, Frycz, Glinka, Figura - na ekrany kin wchodzi komedia Przemysława Angermana "Wyjazd integracyjny". Zintegrujmy się zatem z bohaterami tego zamieszania...
 • "Wyjazd integracyjny"

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę.