Jan Englert

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jan Englert (aktor) ,

Artykuły - Jan Englert (34)

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.
 • Jan Englert: Ta pandemia nie jest aż tak straszna

  Jan Englert: Ta pandemia nie jest aż tak straszna

  „Cyfry pokazują, że ta pandemia nie jest aż tak straszna, w jaką nas wpakowano. I w jaką daliśmy się wpakować swoim przerażeniem. Wiem, że to jest niepopularne, co mówię i zostanie uznane za głupotę” – powiedział w TOK FM Jan Englert.
 • Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, pedagog i reżyser, dyrektor artystyczny Teatru Narodowego, obchodzi w tym roku 55-lecie twórczości scenicznej.
 • Jan Englert: Dobrze mu bez internetu

  Jan Englert: Dobrze mu bez internetu

  Ikona polskiego aktorstwa, Jan Englert, jest przeciwnikiem internetu. Uważa, że przynosi więcej szkody niż pożytku. Dlatego nie ma ani adresu mailowego, ani nawet komputera.
 • Jan Englert uhonorowany przez prezydenta Bułgarii

  Jan Englert uhonorowany przez prezydenta Bułgarii

  Popularny w Bułgarii wybitny polski aktor, dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert otrzymał specjalne wyróżnienie bułgarskiego prezydenta Rumena Radewa i tytuł doctora honoris causa Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej i Filmowej (NATFIZ) w Sofii.
 • Jan Englert: W nowym sezonie w Teatrze Narodowym - sporo ryzyka

  Jan Englert: W nowym sezonie w Teatrze Narodowym - sporo ryzyka

  - Jako szef Narodowego jestem dość dobrze zabezpieczony, bo już bardzo wcześnie nauczyłem się jednej rzeczy: by porażkę ciągnąć w górę, a sukces spychać na dół - mówi Jan Englert, dyrektor artystyczny Teatr Narodowego, zapowiadając nowy sezon artystyczny 2018/2019.
 • Prezydent Duda złożył życzenia Janowi Englertowi z okazji 75. urodzin

  Prezydent Duda złożył życzenia Janowi Englertowi z okazji 75. urodzin

  "Pański dorobek teatralny i filmowy, udział w spektaklach Teatru Telewizji, a także w niezliczonych słuchowiskach radiowych budzi podziw" - podkreślił prezydent Andrzej Duda w liście do Jana Englerta z okazji 75. urodzin artysty.
 • Jan Englert: Tęsknię za graniem

  Jan Englert: Tęsknię za graniem

  Od 15 lat jest dyrektorem artystycznym najważniejszej sceny teatralnej w Polsce - Teatru Narodowego w Warszawie. Ponieważ brakuje mu wyzwań aktorskich, przyjął rolę w serialu "Diagnoza".
 • Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Pojawienie się Jana Englerta podniosło ciśnienie w „Diagnozie”. Aktor opowiedział o nowej roli, sławie i zawodowym spotkaniu z córką.
 • Złoty Anioł Tofifest za całokształt twórczości dla Jana Englerta

  Złoty Anioł Tofifest za całokształt twórczości dla Jana Englerta

  Jan Englert odebrał w niedzielę Złotego Anioła za całokształt twórczości podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Aktor i reżyser filmowy oraz teatralny wskazał, że obecnie wybiera teatr, bo "kino go rzuciło" i nie ma propozycji.

Filmy - Jan Englert (2)