Jan Englert

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jan Englert (aktor) ,

Artykuły - Jan Englert (38)

 • Jan Englert: Czuję się zlekceważony

  Jan Englert: Czuję się zlekceważony

  "Czuję się zlekceważony; biorąc pod uwagę same argumenty za utrzymaniem reżimu sanitarnego, logiki w tych decyzjach nie ma żadnej" - ocenił rządowy terminarz luzowań obostrzeń dyrektor artystyczny Teatru Narodowego Jan Englert. Zdziwiona decyzjami rządu jest dyrektor TR Warszawa Natalia Dzieduszycka.
 • Jan Englert reżyseruje żonę w w sztuce o małżeńskim oszustwie

  Jan Englert reżyseruje żonę w w sztuce o małżeńskim oszustwie

  "'Oszuści' to nie jest grubą kreską rysowany skecz rozbudowany do dwóch aktów, ale dobrze skrojony dramat" - powiedział w poniedziałek PAP Jan Englert, reżyser nowego przedstawienia w stołecznym Och-Teatrze. Premiera "Oszustów" zaplanowana jest na 25 września.
 • Jan Englert i Beata Ścibakówna świętują rocznicę ślubu

  Jan Englert i Beata Ścibakówna świętują rocznicę ślubu

  Jan Englert i Beata Ścibakówna wciąż uchodzą za jedną z najpiękniejszych, polskich aktorskich par. Właśnie świętują 25. rocznicę ślubu!
 • Ścibakówna i Englert świętują 25.rocznicę małżeństwa

  Ścibakówna i Englert świętują 25.rocznicę małżeństwa

  Jan Englert i Beata Ścibakówna 25 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Aktorka postanowiła z tej okazji wrócić wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia i pochwaliła się archiwalnymi fotografiami. Fani są oczarowani ślubnymi kadrami sprzed lat.
 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.
 • Jan Englert: Ta pandemia nie jest aż tak straszna

  Jan Englert: Ta pandemia nie jest aż tak straszna

  „Cyfry pokazują, że ta pandemia nie jest aż tak straszna, w jaką nas wpakowano. I w jaką daliśmy się wpakować swoim przerażeniem. Wiem, że to jest niepopularne, co mówię i zostanie uznane za głupotę” – powiedział w TOK FM Jan Englert.
 • Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  Jan Englert: 55-lecie twórczości scenicznej

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, pedagog i reżyser, dyrektor artystyczny Teatru Narodowego, obchodzi w tym roku 55-lecie twórczości scenicznej.
 • Jan Englert: Dobrze mu bez internetu

  Jan Englert: Dobrze mu bez internetu

  Ikona polskiego aktorstwa, Jan Englert, jest przeciwnikiem internetu. Uważa, że przynosi więcej szkody niż pożytku. Dlatego nie ma ani adresu mailowego, ani nawet komputera.
 • Jan Englert uhonorowany przez prezydenta Bułgarii

  Jan Englert uhonorowany przez prezydenta Bułgarii

  Popularny w Bułgarii wybitny polski aktor, dyrektor Teatru Narodowego w Warszawie Jan Englert otrzymał specjalne wyróżnienie bułgarskiego prezydenta Rumena Radewa i tytuł doctora honoris causa Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej i Filmowej (NATFIZ) w Sofii.
 • Jan Englert: W nowym sezonie w Teatrze Narodowym - sporo ryzyka

  Jan Englert: W nowym sezonie w Teatrze Narodowym - sporo ryzyka

  - Jako szef Narodowego jestem dość dobrze zabezpieczony, bo już bardzo wcześnie nauczyłem się jednej rzeczy: by porażkę ciągnąć w górę, a sukces spychać na dół - mówi Jan Englert, dyrektor artystyczny Teatr Narodowego, zapowiadając nowy sezon artystyczny 2018/2019.

Filmy - Jan Englert (2)