Jamie Dornan

Artykuły - Jamie Dornan (12)

 • ​Jamie Dornan zagra główną rolę w serialu

  ​Jamie Dornan zagra główną rolę w serialu

  W Australii już niedługo mają rozpocząć się zdjęcia do nowego serialu zatytułowanego "The Tourist". Będzie to koprodukcja platformy streamingowej HBO Max oraz stacji BBC One i ZDF. Do obsady serialu dołączył właśnie znany z serii filmów o Greyu Jamie Dornan. Nie tylko wystąpi w roli głównej, ale będzie też jednym z producentów serialu.
 • Jamie Dornan dostał dziwny list od fana

  Jamie Dornan dostał dziwny list od fana

  Gwiazdor kinowego hitu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w najnowszym wywiadzie dla „Variety” opowiedział o ciemnej stronie sławy. Aktor przyznał, że nie nadaje się na celebrytę, a hollywoodzki styl życia zupełnie do niego nie przemawia.
 • ​Jamie Dornan: Dziwny list od fana

  ​Jamie Dornan: Dziwny list od fana

  ​Jamie Dornan, gwiazdor kinowego hitu "Pięćdziesiąt twarzy Greya", w najnowszym wywiadzie dla "Variety" opowiedział o ciemnej stronie sławy. Aktor przyznał, że nie nadaje się na celebrytę, a hollywoodzki styl życia zupełnie do niego nie przemawia. Ujawnił też, że w ostatnich latach dostał wiele dziwacznych listów od fanów. W jednym z nich znalazł kolaż zdjęć dziecka, którego rzekomo jest ojcem.
 • "Robin Hood: Początek": Jamie Dornan, czyli jak sexy Grey stał się Szkarłatnym Willem

  "Robin Hood: Początek": Jamie Dornan, czyli jak sexy Grey stał się Szkarłatnym Willem

  "Wiedzieliśmy, że to musi być film dla widza współczesnego, że powinien mówić o współczesności. Opowiadamy o postaci, którą większość widzów zna, ale płyniemy pod prąd oczekiwaniom" - mówi Jamie Dornan o filmie "Robin Hood: Początek". Produkcja trafi na ekrany polskich kin nietypowo, bo w czwartek, 29 listopada.
 • Jamie Dornan: Brak koszulki i żelowe sandały

  Jamie Dornan: Brak koszulki i żelowe sandały

  Jamie Dornan przyznał, że realizacja sceny na plaży, w której możemy oglądać aktora bez koszulki w zwiastunie "Nowego oblicza Greya", nie była dla niego zbyt miłym doświadczeniem.
 • Jamie Dornan o "Ciemniejszej stronie Greya": Niektórzy lubią być wiązani

  Jamie Dornan o "Ciemniejszej stronie Greya": Niektórzy lubią być wiązani

  W Londynie odbyła się 9 lutego brytyjska premiera "Ciemniejszej strony Greya". Nie zabrakło na niej oczywiście odtwórcy głównej roli - Jamiego Dornana. Gwiazdor zdradził czy on sam jest fanem "ostrych zabaw" w łóżku. - Niektórzy lubią być związani czy chłostani. Ja nie, ale mnóstwo ludzi na świecie to kocha, nic nam do tego - powiedział.
 • Gwiazdy "50 twarzy Greya" czeka gigantyczna podwyżka

  Gwiazdy "50 twarzy Greya" czeka gigantyczna podwyżka

  Producentów "Pięćdziesięciu twarzy Greya" czekają spore wydatki związane z powrotem na ekran gwiazd kontrowersyjnej produkcji. Dakota Johnson i Jamie Dornan chcą bowiem gigantycznej podwyżki za udział w sequelu erotycznego hitu - informuje branżowy "The Hollywood Reporter".
 • Jamie Dornan w wojennym dramacie

  Jamie Dornan w wojennym dramacie

  Gwiazdor "Pięćdziesięciu twarzy Greya", Jamie Dornan, zagra główną rolę w wojennym dramacie "Anthropoid".
 • Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w sequelu "50 twarzy Greya"?

  Jamie Dornan nie zagra w dalszych częściach "Pięćdziesięciu twarzy Greya"? Przyszłość dochodowej produkcji staje pod znakiem zapytania.
 • "50 twarzy Greya": Kim są odtwórcy głównych ról?

  "50 twarzy Greya": Kim są odtwórcy głównych ról?

  Film "50 twarzy Greya" wejdzie do kin dopiero na początku 2015 roku, ale fanów bestsellerowej powieści rozpala już dzisiaj. Warto wiedzieć, kim są odtwórcy głównych ról w tak wyczekiwanej produkcji.

Zdjęcia - Jamie Dornan (6)

Filmy - Jamie Dornan (4)