James Woods

Synonimy:
Woods James,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - James Woods (10)

 • James Woods: Aktor-geniusz

  James Woods: Aktor-geniusz

  James Woods - amerykański aktor, reżyser i scenarzysta, dwukrotnie nominowany do Oscara za role w filmach "Duchy Mississippi" i "Salwador" - 18 kwietnia obchodzi 65. urodziny.
 • Spike Lee reżyseruje Jamesa Woodsa

  Spike Lee ("Plan doskonały", "Mordercze lato") stanie za kamerą dramatu telewizyjnego "Shark", w którym główną rolę zagra James Woods ("Dawno temu w Ameryce", "Be Cool"). Produkcja rozpocznie się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Film powstanie dla stacji CBS.
 • Gwiazdy chronią prezydenta

  Gwiazdy chronią prezydenta

  Cuba Gooding Jr. ("Siła i honor") Burt Reynolds ("Wyścig") James Woods ("Dawno temu w Ameryce") będą gwiazdami thrillera "Endgame". Film opowie o odkryciu spisku, mającym na celu zastrzelenie prezydenta USA.
 • Woods, Ribisi i Williams na Alasce

  Woods, Ribisi i Williams na Alasce

  James Woods ("John Q", "Chłopaki mojego życia") i Giovanni Ribisi ("Między słowami", "Niebo") dołączą do obsady filmu "The Bih White". Główną rolę w obrazie zagra Robin Williams ("Zdjęcie w godzinę", "Buntownik z wyboru"). Jak podał magazyn Production Weekly, akcja opowieści rozgrywać się będzie na Alasce.
 • Przewrotna Evan Rachel Wood

  Przewrotna Evan Rachel Wood

  Evan Rachel Wood ("Mały sekret", "Trzynastka") zagra główną rolę w filmie "Pretty Persuasion". Niezależna produkcja będzie opowieścią o skandalu, który wybucha w ekskluzywnej szkole w Beverly Hills. Zdjęcia rozpoczną się w lecie 2004 roku.
 • Woods i Slater niezależni

  Woods i Slater niezależni

  James Woods ("John Q") i Christian Slater ("Szyfry wojny") zagrają główne role w niezależnym projekcie zatytułowanym "Fairhope, USA", który przygotowuje Harold Becker ("Kod Merkury", "Teren prywatny"). Prace na planie mają rozpocząć się wiosną przyszłego roku.
 • James Woods jako Rudy Giuliani

  James Woods jako Rudy Giuliani

  James Woods ("Męska gra", "John Q") zagra Rudy'ego Giuliani, w przygotowywanym telewizyjnym filmie opowiadającym o życiu najsłynniejszego burmistrza Nowego Jorku. Obraz "Rudy!" powstaje w oparciu o biografię polityka autorstwa dziennikarza Wayne'a Barretta.
 • Gary Oldman w Nowym Jorku

  Gary Oldman w Nowym Jorku

  Gary Oldman ("Ukryta prawda", "Hannibal") i Ian Holm ("Władca pierścieni: Drużyna pierścienia", "Z piekła rodem") zagrają w policyjnym dreszczowcu, którego akcja rozgrywać się będzie w Nowym Jorku. Brytyjscy aktorzy wcielą się w śmiertelnych rywali w pełnym akcji filmie zatytułowanym "16 Blocks".
 • Woods zamiast Brando

  Woods zamiast Brando

  James Woods ("Sprawa honoru. Córka generała", "Męska gra") zastąpi Marlona Brando na planie "Strasznego filmu 2". Jak już informowaliśmy, Marlon Brando z powodu przeciągającej się choroby nie był w stanie zagrać epizodycznej roli.
 • Praga i Hollywood

  Praga i Hollywood

  W przyszłym roku w Pradze rozpoczną się zdjęcia aż do dwóch amerykańskich superprodukcji. Gregory Hoblit zrealizuje dramat "Hart's War", a Guillermo del Toro drugą część filmu "Blade. Wieczny łowca". Ostatnio do obsady "Hart's War" dołączył Vicellous Shannon ("Huragan", "Freedom Song"). Zagra u boku Bruce'a Willisa i Colina Farrella.