James McAvoy

Synonimy:
McAvoy James,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - James McAvoy (16)

 • ​James McAvoy: Przez cukiernię do gwiazd

  ​James McAvoy: Przez cukiernię do gwiazd

  Gwiazda "X-Mena" James McAvoy, w przeciwieństwie do innych znanych brytyjskich aktorów ze swojego pokolenia, nie pochodzi z zamożnej rodziny. Aby utrzymać się podczas studiów, musiał przez trzy lata pracować w cukierni.
 • Keira Knightley o kręceniu scen erotycznych

  Keira Knightley o kręceniu scen erotycznych

  Keira Knightley nie ma problemu z rozbieraniem się przed kamerą. Przyznaje jednak, że kręcenie scen erotycznych nie należy do najbardziej komfortowych zajęć w pracy aktora. Przy okazji premiery swojego najnowszego filmu aktorka wspomniała o wyjątku od tej reguły.
 • James McAvoy: Przeciwieństwo Bonda

  James McAvoy: Przeciwieństwo Bonda

  We wchodzącym w piątek na ekrany polskim kin filmie "Atomic Blonde" jedną z głównych ról gra James McAvoy. Jego bohater to - jak twierdzi aktor - "zupełnie przeciwieństwo Bourne'a czy Bonda".
 • "Ohyda": McAvoy napastuje własną siostrę

  "Ohyda": McAvoy napastuje własną siostrę

  W swym najnowszym filmie "Filth" szkocki aktor James McAvoy miał do zagrania nieprzyzwoitą scenę z... własną siostrą.
 • James McAvoy: Zły porucznik

  James McAvoy: Zły porucznik

  Wygląda na to, że najbliższe miesiące będą należeć do szkockiego aktora Jamesa McAvoya. Po rolach w filmach "Trans" i "Welcome to the Punch" gwiazdora serii "X-Men" zobaczymy w kontrowersyjnym obrazie "Filth" na podstawie powieści "Ohyda" autorstwa Irvine'a Welsha ("Trainspotting").
 • James McAvoy: Krok od śmierci

  James McAvoy: Krok od śmierci

  James McAvoy przyznał, że podczas kręcenia ostatniego filmu - "Trans" w reżyserii Danny'ego Boyle'a - omal nie zginął skacząc z 6-piętrowego budynku.
 • Portret genialnego mutanta

  Portret genialnego mutanta

  Nie, głowy nie ogolił. James McAvoy chce wyjaśnić jedną rzecz ponad wszelką wątpliwość: jego Charles Xavier z filmu "X-Men: Pierwsza klasa" nie jest wierną kopią postaci wykreowanej przez Patricka Stewarta w "X-Men" z 2000 roku, dwóch sequelach tejże produkcji i "X-Men Genezie: Wolverine".
 • Kto zagra Kurta Cobaina?

  Kto zagra Kurta Cobaina?

  Courtney Love oznajmiła, że chciałaby, aby o rolę jej zmarłego męża - gwiazdy rocka Kurta Cobaina - w nowym filmie biograficznym zawalczyli Ryan Gosling oraz James McAvoy.
 • Kto zagra Kurta Cobaina?

  Kto zagra Kurta Cobaina?

  Courtney Love oznajmiła, że chciałaby, aby o rolę jej zmarłego męża - gwiazdy rocka Kurta Cobaina - w nowym filmie biograficznym zawalczyli Ryan Gosling oraz James McAvoy.
 • McAvoy zagra twórcę Bonda?

  McAvoy zagra twórcę Bonda?

  James McAvoy najprawdopodobniej zagra twórcę postaci Jamesa Bonda. "My name is Fleming. Ian Fleming" - czy tak przedstawi się widzom bohater planowanego filmu?

Filmy - James McAvoy (4)

 • "Atomic Blonde": James McAvoy o filmie

 • James McAvoy o roli w filmie "Atomic Blonde"

 • "Trans"

  McAvoy wcielił się w thrillerze Boyle'a w pracownika domu aukcyjnego, który ukrywa bezcenny obraz skradziony podczas napadu. W czasie ucieczki doznaje urazu, traci pamięć i zapomina, gdzie ukrył obraz. Szef gangu nie ma innego wyjścia, jak wynająć terapeutkę, która podczas seansów hipnozy pomoże mu odzyskać pamięć i odnaleźć obraz...
 • James McAvoy: samotny mutant

  James McAvoy opowiada o filmie "X-Men: Pierwsza klasa" i o swojej roli w tej produkcji. Aktor wcielił się w Charlesa Xaviera, który z czasem staje się Profesorem X.