James Franco

Synonimy:
Franco James,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - James Franco (62)

 • ​Seth Rogen zerwał współpracę z Jamesem Franco

  ​Seth Rogen zerwał współpracę z Jamesem Franco

  Popularny aktor i komik Seth Rogen to jeden z artystów, którego nazwisko pojawiło się w kontekście wysuwanych pod adresem Jamesa Franco oskarżeń o to, że wykorzystał swoją pozycję do nadużyć na tle seksualnym. Aktorka Charlyne Yi publicznie zarzuciła Rogenowi, że wiedział o wszystkim i krył swojego kolegę. Rogen w odpowiedzi na te oskarżenia stwierdził, że nigdy nie zrobiłby czegoś takiego. I wycofał się ze współpracy z Franco.
 • Seth Rogen przyzwalał Jamesowi Franco na molestowanie kobiet?

  Seth Rogen przyzwalał Jamesowi Franco na molestowanie kobiet?

  Premiera jednego z największych sukcesów w artystycznej karierze Jamesa Franco, filmu „Distaster Artist”, zbiegła się w czasie z kolejnymi oskarżeniami tego aktora o molestowanie seksualne. Teraz do tej sprawy wraca aktorka Charlyne Yi, która w poście na Instagramie opisała to, jak chciała zrezygnować z roli w filmie reżyserowanym przez Franco. Uniemożliwili jej to producenci filmu „Disaster Artist”, a jednym z nich był słynny komik Seth Rogen.
 • James Franco zawarł ugodę z kobietami, które oskarżyły go o wykorzystywanie seksualne

  James Franco zawarł ugodę z kobietami, które oskarżyły go o wykorzystywanie seksualne

  W 2019 roku popularny aktor został pozwany do sądu przez swoje byłe studentki Sarah Tither-Kaplan oraz Toni Gaal, które oskarżyły go o wykorzystywanie seksualne. Sprawa ma teraz swój finał. Kobiety postanowiły wycofać swoje zarzuty na mocy ugody, którą zawarły z gwiazdorem. Szczegóły tej ugody nie są znane.
 • Filmowe podsumowanie roku: Największe skandale 2018

  Filmowe podsumowanie roku: Największe skandale 2018

  W 2018 roku w świecie filmu nie brakowało niesamowitych przeżyć, wybitnych ról, a także kontrowersji. Oto dziewięć skandali, które najbardziej wstrząsnęły kinematografią - polską lub światową.
 • Pięć kobiet oskarża Jamesa Franco o molestowanie seksualne

  Pięć kobiet oskarża Jamesa Franco o molestowanie seksualne

  Pięć kobiet oskarżyło Jamesa Franco o molestowanie seksualne w artykule opublikowanym w czwartek, 11 stycznia, na łamach "Los Angeles Times".
 • ​James Franco o reżyserowaniu scen seksu w serialu "The Deuce"

  ​James Franco o reżyserowaniu scen seksu w serialu "The Deuce"

  James Franco zagrał bliźniaków w nowym serialu HBO "The Deuce", został także reżyserem kilku odcinków produkcji. Jak przyznał, reżyserowanie scen seksu, w których swe wdzięki odsłania Maggie Gyllenhaal, odbyło się bez problemów, gdyż aktorka była "nieustraszona".
 • "The Disaster Artist": James Franco w najgorszym filmie świata

  "The Disaster Artist": James Franco w najgorszym filmie świata

  James Franco jako twórca najgorszego filmu w historii kina? Najnowsza produkcja aktora "The Disaster Artist" opowiada o kulisach powstania kultowego dzieła "The Room" w reżyserii Tommy'ego Wiseau.
 • James Franco nagrywa płytę inspirowaną The Smiths

  James Franco nagrywa płytę inspirowaną The Smiths

  Daddy to zespół stworzony przez Jamesa Franco. Aktor zapowiedział, że jego grupa podpisała kontrakt płytowy, czego efektem będzie album oraz film inspirowany The Smiths.
 • James Franco napisał książkę o Lanie Del Rey

  James Franco napisał książkę o Lanie Del Rey

  Aktor i reżyser James Franco napisał książkę o piosenkarce Lanie Del Rey.

Zdjęcia - James Franco (13)

 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood
 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood
 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood
 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood
 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood
 • film.interia.pl
  James Franco: Niegrzeczny chłopiec Hollywood

Filmy - James Franco (6)

 • Zakpili z Kim Kardashian i Kanye Westa!

  Okładka prestiżowego magazynu “Vogue”, na której wspólnie pozują Kanye West i Kim Kardashian, wywołała medialną burzę. Swój komentarz do tej afery postanowili dopisać Seth Rogen i James Franco. To nie pierwszy raz, kiedy aktorzy śmieją się z rapera i jego ukochanej – wcześniej sparodiowali już teledysk do jego piosenki „Bound 2”, w którym Kanye wystąpił z Kim.
 • James Franco w towarzystwie pięknych czarownic

  W filmie "Oz Wielki i Potężny" gra cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. Na ekranie towarzyszą mu trzy atrakcyjne czarownice, grane przez Milę Kunis, Rachel Weisz i Michelle Williams.
 • "Spring Breakers"

  Wyobraź sobie tydzień, w którym nie obowiązują żadne zasady. Gdy bez hamulców możesz w końcu robić wszystko, co pragniesz. Tydzień, podczas którego złamiesz istniejące reguły, nie przejmując się zupełnie konsekwencjami... "Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco, który gra tu życiową rolę, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens przeżyjesz najlepszy melanż w życiu! VOD W INTERIA.TV - OGLĄDAJ KINOWE HITY W INTERNECIE
 • "Oz Wielki i Potężny"

  W jaki sposób cyrkowy magik stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz? Nawiązujący do książek L. Franka Bauma film opowiada historię człowieka, który na skutek splotu dziwnych okoliczności trafia do cudownej krainy. Co go tam czeka?