James Corden

Artykuły - James Corden (33)

 • Książę Harry powiedział, co myśli o "The Crown" i kto mógłby go zagrać

  Książę Harry powiedział, co myśli o "The Crown" i kto mógłby go zagrać

  Uchodzący za czarną owcę w rodzinie królewskiej młodszy syn księżnej Diany wystąpił w popularnym amerykańskim programie "Late Late Show With James Corden". W trakcie show zwiedził m.in. toaletę w luksusowym domu, wyśmiał zarzuty członków rodziny królewskiej i niektórych polityków brytyjskich wobec serialu „The Crown” oraz pomylił imię aktora, który mógłby w tym serialu zagrać jego samego.
 • Książę Harry przerywa milczenie o rodzinie królewskiej!

  Książę Harry przerywa milczenie o rodzinie królewskiej!

  Książę Harry długo nic nie mówił na temat tego, co dokładnie dzieje się między nim, a resztą rodziny królewskiej. Teraz odważył się przerwać milczenie podczas wizyty w programie Jamesa Cordena.
 • ​James Corden pomagał utrzymać w ukryciu ten związek

  ​James Corden pomagał utrzymać w ukryciu ten związek

  W pierwszych dniach nowego roku to Harry Styles i Olivia Wilde są najgorętszą światową parą show-biznesu. Piosenkarz i aktorka właśnie ujawnili, że są razem. Gdyby miłość zaprowadziła ich kiedyś przed ołtarz, jako drużbę mogliby wybrać Jamesa Cordena. Kiedy bowiem Harry i Olivia kręcili wspólny film, to właśnie on udostępnił im swoją posiadłość, by tam mogli się sekretnie spotykać.
 • James Corden idzie w ślady Rebel Wilson

  James Corden idzie w ślady Rebel Wilson

  James Corden zdradził, że nie czuje się dobrze we własnej skórze, czego powodem jest nadwaga. Idąc w ślady Rebel Wilson, która przed kilkoma miesiącami przeszła spektakularną wizualną metamorfozę, znany brytyjski aktor i komik postanowił uczynić rok 2021 swoim "rokiem zdrowia". "Chcę zmienić swój styl życia. Chcę być lepszy dla moich dzieci i mojej rodziny" - wyznał.
 • James Corden chce opuścić USA. To koniec jego kariery?

  James Corden chce opuścić USA. To koniec jego kariery?

  Popularny komik i aktor poważnie zastanawia się nad tym, żeby wyjechać ze Stanów Zjednoczonych i osiąść w swojej ojczyźnie, czyli Wielkiej Brytanii. Może to zrobić już za dwa lata, bo wtedy kończy mu się kontrakt na prowadzenie programu „The Late Late Show”. Corden jest bardzo stęskniony za rodziną i ma świadomość tego, że jego bliscy zbyt długo wszystko podporządkowywali jego karierze.
 • James Corden krytykowany za rolę geja w filmie „Bal” Ryana Murphy’ego

  James Corden krytykowany za rolę geja w filmie „Bal” Ryana Murphy’ego

  Choć wyreżyserowany przez Ryana Murphy’ego „Bal” nie miał jeszcze swojej premiery na Netfliksie (ta planowana jest na 11 grudnia), film mogli zobaczyć już zagraniczni dziennikarze. W recenzjach większości z nich pojawiają się zarzuty przeciwko Jamesowi Cordenowi, który w tym musicalu wcielił się w rolę geja. Zdaniem niektórych krytyków jego kreacja to prawdziwa obraza dla gejów.
 • James Corden prosto z garażu. Wśród gości Billie Eilish, Dua Lipa, BTS i Andrea Bocelli

  James Corden prosto z garażu. Wśród gości Billie Eilish, Dua Lipa, BTS i Andrea Bocelli

  Amerykańska telewizja CBS nadała specjalny odcinek programu Jamesa Cordena "Late Late Show". Audycję zrealizowano w garażu Cordena w Los Angeles. Brytyjski komik poprzez wideoczat rozmawiał m.in. z Duą Lipa i Andreą Bocellim. Każdy z gości dał minirecital.
 • James Corden zrobił talk-show... w garażu

  James Corden zrobił talk-show... w garażu

  Amerykańska telewizja CBS nadała specjalny odcinek programu Jamesa Cordena "Late Late Show". Audycję zrealizowano w garażu Cordena w Los Angeles. Brytyjski komik poprzez wideoczat rozmawiał m.in. z Duą Lipa i Andreą Bocellim. Każdy z gości dał minirecital.
 • Celine Dion w "Carpool Karaoke" hitem sieci. Co robiła gwiazda?

  Celine Dion w "Carpool Karaoke" hitem sieci. Co robiła gwiazda?

  Prawie sześć milionów wyświetleń w dwa dni zdobył odcinek "Carpool Karaoke" z Celine Dion. Wokalistka całowała prowadzącego, rozdawała swoje buty oraz odtworzyła słynną scenę z "Titanica". Opowiedziała też o tym, jak została okradziona z prywatności w jednym z najważniejszych momentów jej życia.
 • Lydian Nadhaswaram: Poznaj genialnego 13-latka z "The World's Best"

  Lydian Nadhaswaram: Poznaj genialnego 13-latka z "The World's Best"

  Pochodzący z Indii Lydian Nadhaswaram to pierwszy zwycięzcą programu "The World’s Best", który emitowany był w lutym i marcu w Stanach Zjednoczonych. Kim jest genialny 13-latek?