Jamala

Artykuły - Jamala (12)

 • Roznegliżowani na scenach, czyli nagie pięć minut sławy

  Roznegliżowani na scenach, czyli nagie pięć minut sławy

  Na początku września, w trakcie koncertu Elbow w Bristolu, doszło do nietypowej sytuacji. Nagi mężczyzna wpadł na scenę, a następnie zatańczył z liderem składu, Guyem Garveyem. To oczywiście nie pierwszy raz, gdy na imprezach muzycznych doszło do takich epizodów. Poniżej znajdziecie kilka przykładów nagich fanek lub fanów, którzy postanowili zdobyć uwagę swojego idola lub próbować samemu, dzięki goliźnie, zyskać chwilową popularność.
 • Eurowizja 2017: Wiadomo, kto pokazał nagie pośladki

  Eurowizja 2017: Wiadomo, kto pokazał nagie pośladki

  Zidentyfikowano mężczyznę, który w finale 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie pokazał nagie pośladki w trakcie występu Jamali. Znany prankster Witalij Sediuk za swój czyn został aresztowany.
 • Jamala wyszła za mąż

  Jamala wyszła za mąż

  Laureatka Eurowizji 2016, ukraińska wokalistka Jamala, pod koniec kwietnia poślubiła swojego ukochanego. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z ceremonii.
 • Jamala: Ukraina jest dla mnie wszystkim (wywiad)

  Jamala: Ukraina jest dla mnie wszystkim (wywiad)

  Jamala to ukraińska wokalistka z kilkoma płytami na koncie. Już kilka lat temu zgłosiła się do przesłuchań do udziału w Eurowizji. Udało się jednak dopiero w tym roku - Jamala reprezentowała swój kraj z piosenką "1944". Chociaż Rosja żądała zdyskwalifikowania ukraińskiej kandydatki, za prezentowanie zbyt politycznego utworu, komisja Eurowizji nie dopatrzyła się złamania regulaminu.
 • Recenzja Jamala "1944": Pośpiech nie służy

  Recenzja Jamala "1944": Pośpiech nie służy

  Utworem "1944" Jamala wzbudziła zachwyt i kontrowersje podczas Festiwalu Piosenki Eurowizja 2016. Zarzucano Jamali, że prezentuje piosenkę polityczną, że "bierze nas na emocje", a tragiczną historią krymskich Tatarów chce się po prostu wybić. Ale "1944" to po prostu świetny utwór, z idealnie wyważonymi wpływami world music. Dlatego też cały album "1944" zaskakuje, bo jest kompletnie inny od piosenki, która wprowadziła Jamalę na międzynarodową muzyczną mapę. Ale nic dziwnego, bo na płycie nie znajdziemy za wiele nowych piosenek.
 • Gwiazdy muzyki powiedziały – maj 2016

  Gwiazdy muzyki powiedziały – maj 2016

  Być może niektórych to zaskoczy, ale maj nie kręcić się tylko wokół Eurowizji. Gwiazdy muzyki wypowiadały się na przeróżne tematy. Niektóre z nich zapowiadały spore zmiany w swoim życiu, a jeszcze inni zaskakiwali swoimi deklaracjami. Oto zbiór najciekawszych cytatów.
 • Ukraina po wygranej na Eurowizji: Wyścig rozpoczęty

  Ukraina po wygranej na Eurowizji: Wyścig rozpoczęty

  W ukraińskich mediach rozpoczęły się spekulacje, w którym mieście odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2017.
 • Wschód Kultury w Rzeszowie: Wśród gwiazd Within Temptation i Dżamala

  Wschód Kultury w Rzeszowie: Wśród gwiazd Within Temptation i Dżamala

  W dniach 23-26 czerwca w Rzeszowie odbędzie się festiwal Wschód Kultury - Europejski Stadion Kultury. W programie zaplanowano m.in. koncerty gwiazd - grupy Within Temptation oraz Dżamali, ukraińskiej laureatki tegorocznej Eurowizji.
 • Eurowizja 2016: Dżamala wyróżniona przez prezydenta Ukrainy

  Eurowizja 2016: Dżamala wyróżniona przez prezydenta Ukrainy

  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nadał piosenkarce Dżamali, zwyciężczyni 61. konkursu Eurowizji w Sztokholmie, tytuł Narodowego Artysty Ukrainy.
 • Eurowizja 2016: Jamala po zwycięstwie

  Eurowizja 2016: Jamala po zwycięstwie

  Zwyciężczyni tegorocznego finału Konkursu Piosenki Eurowizji, reprezentantka Ukrainy, Jamala (Dżamala) przyznała, że wolałaby, aby jej piosenka "1944" w ogóle nie powstała... Utwór opowiada o stalinowskiej deportacji jej tatarskiej rodziny z Krymu.

Zdjęcia - Jamala (7)

 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali
 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali
 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali
 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali
 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali
 • muzyka.interia.pl
  Eurowizja 2016: Triumfalny powrót Dżamali