Jakub Kucner

Artykuły - Jakub Kucner (8)

Zdjęcia - Jakub Kucner (2)

 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Odcinek 5.
 • film.interia.pl
  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Za kulisami drugiego odcinka

Filmy - Jakub Kucner (5)

 • Jakub Kucner: "W każdym odcinku myślimy, że odpadniemy" [wideo]

  W siódmym odcinku 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" Jakub Kucner i Lenkla Klimentowa zatańczą pasodoble. Model i jego partnerka zdradzają także, czy podczas występów zdarza się im improwizować. Para była nominowana do opuszczenia programu niemal w każdym odcinku. Czy tym razem znów czekają ich chwile niepewności. A może ich taniec zachwyci jury? Dowiemy się tego już w najbliższy piątek.
 • Czemu Jakub Kucner nadal nie oświadczył się swojej dziewczynie?

  Jakub Kucner od dłuższego czasu jest w związku. Przyznaje jednak, że na razie nie myśli o zaręczynach. - Przede mną konkurs Mister Supranational i to na nim się koncentruję - wyznał. - Wyznaczyłem sobie cel, aby jak najlepiej się do niego przygotować. Potem będę myślał o życiu prywatnym - dodał.
 • Jakub Kucner

  - Nigdy nie miałem takich zarzutów. Na początku, jak zaczynałem, miałem taki fajny sposób na zdobywanie osób obserwujących. Wchodziliśmy z nimi w kontakt i to był taki efekt kuli śnieżnej - powiedział Kucner odpowiadając na pytanie, czy zdarza mu się kupować obserwatorów na Instagramie.
 • Jakub Kucner planuje się oświadczyć?

  Czy Jakub Kucner planuje się oświadczyć? - Już o tym myślałem. Są pewne wytyczne, których muszę się trzymać - powiedział model. Jakich zaręczyn oczekuje jego partnerka? - Wolałabym, żeby to był moment tylko i wyłącznie dla nas, jestem romantyczką, jestem tradycjonalistką, jednak jak to będzie tylko nasze, to będzie super - przyznała.