Jakub Czerwiński (piłkarz)

Artykuły - Jakub Czerwiński (piłkarz) (4)

Filmy - Jakub Czerwiński (piłkarz) (8)

 • Piast Gliwice. Jakub Czerwiński: Wierzę w ten zespół. Wideo

  Piast Gliwice po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa zmierzy się z Wisłą Kraków. Po treningu na kilka kwestii z powrotem do gry wypowiedział się Jakub Czerwiński.
 • Jakub Czerwiński (Piast Gliwice): To był kluczowy moment. Wideo

  - Kluczowym momentem było zwycięstwo z Legią w Warszawie. Wtedy uwierzyliśmy, że ten sezon może należeć do nas - powiedział obrońca Jakub Czerwiński, który z Piastem Gliwice sięgnął po mistrzostwo Polski. Podopieczni Waldemara Fornalika wystąpią w eliminacjach Ligi Mistrzów. Piasta czeka trudne zdanie, bo w żadnej z rund eliminacyjnych nie będzie rozstawiony. - Już w pierwszej rundzie kwalifikacji czeka nas ciężki dwumecz. Musimy się dobrze do tego przygotować. Na tę chwilę jeszcze o tym nie myślimy. Chcemy w dalszym ciągu świętować, bo jest co - stwierdził Czerwiński.
 • Legia - Piast 0-1. Jakub Czerwiński po meczu. Wideo

  Jakub Czerwiński, obrońca Piasta Gliwice, po zwycięstwie nad Legią Warszawa 1-0 w meczu 34. kolejki Lotto Ekstraklasy.
 • Czerwiński (Piast) po porażce z Legią w Pucharze Polski. Wideo

  - Bardzo nas to boli, bo przez te 120 minut graliśmy dobrze. Udało się wyrównać w końcówce dogrywki, a potem rzuty karne, loteria, no i niestety odpadamy z Pucharu Polski. Trudno - smucił się po meczu Jakub Czerwiński, ostoja defensywy jedenastki z Gliwic.