jaki

Artykuły - Jaki (752)

 • 20-latka stara się szokować (klip "Going To Hell" The Pretty Reckless)

  20-latka stara się szokować (klip "Going To Hell" The Pretty Reckless)

  Taylor Momsen z zespołu The Pretty Reckless wie, w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę.
 • Outlander jaki jest - każdy widzi. Ale teraz jest tańszy

  Outlander jaki jest - każdy widzi. Ale teraz jest tańszy

  Mitsubishi zdecydowało się obniżyć ceny wysokoprężnego Outlandera. Sporo, bo w topowych konfiguracjach aż o 30 tys. zł.
 • Patty do Alexandry: Ty utuczona szmiro

  Patty do Alexandry: Ty utuczona szmiro

  Aleksandra Jabłonka, do niedawna występująca jako Alexandra, opublikowała pełen obelg list, jaki otrzymała od Patty.
 • Najbardziej antykomunistyczny film

  Najbardziej antykomunistyczny film

  Spotkanie z Ryszardem Bugajskim w stołecznym IPN zainaugurowało cykl "Filmowe przesłuchanie historii". Jak wspominał w środę, 2 października, reżyser - jego film "Przesłuchanie" z 1982 r. - władze PRL-u oceniały, jako "najbardziej antykomunistyczny film, jaki powstał".
 • Robi się gorąco. Czym policja zmierzy prędkość?

  Robi się gorąco. Czym policja zmierzy prędkość?

  Fotoradary używane przez policję nie umożliwiają precyzyjnej identyfikacji pojazdu, którego prędkość jest mierzona. Dlatego powinny zostać wycofane - uważa Patryk Jaki z Solidarnej Polski.
 • Potrącił pieszych celowo. Jaki dostał wyrok?

  Sąd Okręgowy w Kielcach skazał Kamila S. na 13 lat więzienia za celowe potrącenie autem trzech mężczyzn, w wyniku czego jeden z nich zmarł. To miała być zemsta za pobicie. Proces w tej sprawie toczył się po raz drugi. Wyrok nie jest prawomocny.
 • Jaki serial zastąpi "rodzinkę.pl"?

  Jaki serial zastąpi "rodzinkę.pl"?

  Wiadomo już, że emitowana w piątkowe wieczory 5. seria "rodzinki.pl" będzie serią ostatnią. Wiosną miejsce Boskich na antenie TVP2 zajmą pracownicy pewnej stacji benzynowej, bohaterowie "Barona24" - sitcomu, w którym główną rolę zagra najprawdopodobniej... Tomasz Karolak.
 • Miłość po włosku

  Miłość po włosku

  Jaki naprawdę był Domenico Modugno? Odpowiedź na to pytanie być może przyniesie nam miniserial "Volare".
 • "Pasażerka": Najlepszy film o wojnie?

  "Pasażerka": Najlepszy film o wojnie?

  20 września mija 50 lat od premiery filmu "Pasażerka" w reżyserii Andrzeja Munka. "Jean-Luc Godard powiedział, że to jest najlepszy film o wojnie, jaki kiedykolwiek zrealizowano, dlatego że pozostał kaleki i niedopełniony" - twierdzi prof. Tadeusz Lubelski, historyk filmu.
 • Koniec telewizji. Takiej, jaką znamy

  Koniec telewizji. Takiej, jaką znamy

  TVP traci widzów, TVN - reklamodawców. Zyskują niszowe stacje, takie jak TTV, która tylko na jesienną ramówkę zaplanowała aż dziewięć nowości. Maluchy walczą z olbrzymami atrakcyjną ofertą programową.

Filmy - Jaki (1)

 • Jaki w Porannej rozmowie RMF (29.03.18)

  Zobaczymy, jaki będzie wniosek prokuratury – tak Patryk Jaki odpowiada w Porannej rozmowie w RMF FM na pytanie, czy zatrzymany dziś rano wiceminister finansów w rządzie PO-PSL Jacek Kapica zostanie aresztowany. Chodzi o kwotę ponad 20 mld złotych, które miały wypłynąć w wyniku afery hazardowej – podkreśla wiceminister sprawiedliwości. „Prokuratorzy mają zebrany bardzo dobry materiał, który pozwolił na przeprowadzenie tej akcji” – zapewnia gość Roberta Mazurka. „Z moich informacji wynika, że rząd PO, czy ówczesne władze prokuratury próbowały „skręcić” tę sprawę, dzisiaj do niej wrócono, pozwolono prowadzić dokładnie temu samemu prokuratorowi tę sprawę i okazało się, że są silne dowody” – mówi Patryk Jaki. Nie wyklucza też kolejnych zatrzymań w tej sprawie. „Wiem, że materiał dowodowy w tej sprawie jest bardzo silny, dotyczy ponad 20 mld zł, które mieli tracić wszyscy obywatele” – mówi Jaki.