Jake Gyllenhaal

Synonimy:
Gyllenhaal Jake,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Jake Gyllenhaal (41)

 • ​Jake Gyllenhaal w remake'u "Winnych"

  ​Jake Gyllenhaal w remake'u "Winnych"

  Pandemia COVID-19 pokrzyżowała plany wielu filmowców na całym świecie. Podczas gdy zasadna jest dyskusja na temat tego, jak widowiskowe kino będzie wyglądać w sytuacji koronawirusowych obostrzeń i zasady dystansowania społecznego, Jake Gyllenhaal i Antoine Fuqua ruszają z projektem thrillera idealnego na aktualne czasy. Cała akcja duńskiego thrillera "Winni", którego remake nakręcą, w całości rozgrywa się w jednym pomieszczeniu i z udziałem jednego aktora.
 • Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji komiksu

  Jake Gyllenhaal zagra w ekranizacji komiksu

  Rola tajemniczego Mysterio w filmie "Spider-Man: Daleko od domu" nie była ostatnią przygodą Jake'a Gyllenhaala z ekranizacją komiksu. Popularnego aktora zobaczymy w niebawem w adaptacji powieści graficznej "Snow Blind", którą wyreżyseruje twórca nominowanego do Oscara duńskiego thrillera "Winni" - Gustav Moller.
 • Gwiazdy w remake'ach europejskich hitów

  Gwiazdy w remake'ach europejskich hitów

  Islandzka "Kobieta idzie na wojnę" i duńscy "Winni" doczekają się amerykańskich wersji. Do obu produkcji zaangażowano już głównych aktorów.
 • Jake Gyllenhaal zagra przeciwnika "Spider-Mana"

  Jake Gyllenhaal zagra przeciwnika "Spider-Mana"

  W sequelu filmu "Spider-Man: Homecoming" ma pojawić się nowy czarny charakter - Mysterio. W tej roli zobaczymy najprawdopodobniej Jake'a Gyllenhaala ("Tajemnica Brokeback Mountain", "Wolny strzelec", "Zwierzęta nocy").
 • Gwiazdy, które nie udzielają się w mediach społecznościowych

  Gwiazdy, które nie udzielają się w mediach społecznościowych

  Żyjemy w czasach, w których królują media społecznościowe. Większość gwiazd doskonale wie o tym, że dzielenie się swoim prywatnym życiem z fanami ciągle utrzymuje je na topie. Które z hollywoodzkich osobistości postanowiły jednak chronić swoją prywatność i nie prowadzą kont na popularnych portalach? Zobaczcie sami!
 • Jake Gyllenhaal w podwójnej roli

  Jake Gyllenhaal w podwójnej roli

  To już pewne, wytwórnia Bold Films będzie współproducentem filmu "Stronger" - opowieści, która przybliży tragiczny zamach terrorystyczny podczas maratonu w Bostonie w 2013 roku.
 • Jake Gyllenhaal: Kolekcjoner aktorskich wyzwań

  Jake Gyllenhaal: Kolekcjoner aktorskich wyzwań

  Takich aktorów jak on nazywa się w Hollywood "kameleonami". Jake Gyllenhaal słynie z niesamowitych aktorskich metamorfoz i zyskał sobie już opinie "speca od ról specjalnych". 19 grudnia ten nieprzeciętnie uzdolniony aktor obchodzi 35. urodziny.
 • "Do utraty sił": Morderczy trening Jake'a Gyllenhaala

  "Do utraty sił": Morderczy trening Jake'a Gyllenhaala

  Dzięki porywającemu występowi w "Do utraty sił" Jake Gyllenhaal wymieniany jest jako faworyt wyścigu po Oscary w 2016. Rola boksera Billy'ego Hope'a wymagała jednak od aktora długich fizycznych przygotowań.
 • Jake Gyllenhaal jako ofiara zamachu w Bostonie

  Jake Gyllenhaal jako ofiara zamachu w Bostonie

  Jake Gyllenhaal ma spore szanse, żeby zagrać w dramacie "Stronger". Film oparty jest na książce Jeffa Baumana, który 15 kwietnia 2013 roku przeżył zamach w Bostonie.
 • Gyllenhaal ostro obrywa, lecz się nie poddaje

  Gyllenhaal ostro obrywa, lecz się nie poddaje

  "Jake Gyllenhaal gra w filmach dla ludzi dojrzałych" - zauważa "Esquire" w swym najnowszym wydaniu, chwaląc aktora za jego wybory w ostatnim czasie. Na tę pozytywną opinię wpłynął m.in. film "Do utraty sił", który na polskich ekranach oglądać będziemy od 11 września.

Zdjęcia - Jake Gyllenhaal (8)

Filmy - Jake Gyllenhaal (2)

 • Jake Gyllenhaal o filmie "Labirynt"

  Ta rola była dla mnie doświadczeniem w trzymaniu wszystkiego wewnątrz - tak o roli w filmie "Labirynt" mówi aktor Jake Gyllenhaal.
 • "Bogowie ulicy" - fragment filmu

  Niespotykanie realistyczny i mocny film autora "Szybkich i wściekłych" oraz "Dnia próby". Taylor i Zavala - dwaj młodzi policjanci, patrolują niespokojne ulice południowego Los Angeles. Trwa tutaj nieustająca wojna, każdy dzień może być ich ostatnim. Gangi nie znają litości, więc odpowiedź policji musi być równie twarda. Taylor i Zavala podczas rutynowego patrolu wpadają na trop makabrycznej zbrodni. Stoi za nią potężny gang narkotykowy, który wydaje na policjantów wyrok śmierci.