jak wygląda

Artykuły - Jak wygląda (86)

 • Choć łatwiej o mieszkanie, kredyt pochłania 1/3 dochodu

  Choć łatwiej o mieszkanie, kredyt pochłania 1/3 dochodu

  Większość Polaków zarabia poniżej średniego krajowego wynagrodzenia. Expander policzył więc jak wygląda dostępność mieszkania dla małżonków, którzy otrzymują po 80 proc. przeciętnej pensji.
 • Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Jest ostry, wymagający i naprawdę daje w kość - mówi Marcelina Zawadzka o Rafale Maseraku, swoim nauczycielu w ""Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda trening pary?!
 • Inkwizycja: "Człowiek nie dorósł do pięknej idei Chrystusa"

  Inkwizycja: "Człowiek nie dorósł do pięknej idei Chrystusa"

  Wywodzą się z "papieskiego" Krakowa, ale wcale nie przeszkadza im to szczerze mówić tym, jak wygląda współczesny polski kościół. Jednocześnie oburzają się oskarżenia o antyklerykalizm. Poznajcie legendę polskiego punk rocka - zespół Inkwizycję, która była jedną z gwiazd pierwszego dnia OFF Festival w Katowicach.
 • Meg Ryan przesadziła z operacjami plastycznymi?

  Meg Ryan przesadziła z operacjami plastycznymi?

  Lepsze jest wrogiem dobrego - chciałoby się powiedzieć patrząc na to, jak wygląda obecnie 52-letnia Meg Ryan. Gwiazda "Bezsenności w Seattle" najwyraźniej przesadziła z operacjami plastycznymi.
 • "Wakacje z kabaretem": Polak na urlopie

  "Wakacje z kabaretem": Polak na urlopie

  Podczas "Wakacji z kabaretem" Robert Górski i Marcin Wójcik wraz z zaproszonymi satyrykami pokażą, jak wyglądał urlop przeciętnego Polaka na przestrzeni kilku dekad.
 • Jak rodzi się "Zbrodnia"?

  Jak rodzi się "Zbrodnia"?

  Od końca maja na Półwyspie Helskim trwają zdjęcia do serialu "Zbrodnia", pierwszej polskiej produkcji stacji AXN. Jak wygląda praca na planie?
 • Ma pięć żon, czyli współczesny poligamista

  Ma pięć żon, czyli współczesny poligamista

  Brady Williams z amerykańskiego stanu Utah to oddany mąż... pięciu niezwykłych kobiet. Razem z nimi próbuje zapanować nad 24-osobową gromadką dzieci. W programie "Moich pięć żon" widzowie będą mieli okazję zobaczyć na własne oczy, jak wygląda życie współczesnych poligamistów.
 • Branża IT dla młodych - Dni Otwarte w firmach w Krakowie

  Branża IT dla młodych - Dni Otwarte w firmach w Krakowie

  Młodzi ludzie zainteresowani tym, jak wygląda praca w branży IT będą mogli wziąć udział w cyklu Dni Otwartych w firmach działających na terenie Krakowa: IBM, INTERIA.PL oraz Motorola Solutions Poland. Jest to element programu e-Skills for Jobs 2014, realizowanego przez Komisję Europejską. Jego celem jest popularyzacja kompetencji cyfrowych wśród młodzieży.
 • Conchita Wurst: Równość, miłość, szacunek

  Conchita Wurst: Równość, miłość, szacunek

  Zobacz, jak Conchita Wurst komentuje swoje zwycięstwo na Eurowizji i... jak wygląda naprawdę.
 • Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Dorota Gardias zmieniła się na wiosnę

  Jej partner twierdzi, że Dorota Gardias jest stworzona do krótkich fryzur. My jako pierwsi mieliśmy okazję obserwować zmianę jej wizerunku i zobaczyć, jak wygląda w długich włosach.

Filmy - Jak wygląda (1)