jak schudnąć

Artykuły - Jak schudnąć (2)

 • W styczniu tyjemy na potęgę. Na ten miesiąc nie ma mocnych?

  W styczniu tyjemy na potęgę. Na ten miesiąc nie ma mocnych?

  Historia powtarza się, co roku. Mimo solennych postanowień zmiany diety, w styczniu kilogramów raczej nam przybywa - wynika z najnowszych badań.
 • Aby schudnąć nie trzeba jeść mniej, tylko wolniej

  Aby schudnąć nie trzeba jeść mniej, tylko wolniej

  Niespieszna konsumpcja koreluje z przyjmowaniem mniejszej ilości kalorii i dłużej utrzymującym się uczuciem sytości - wynika z badań. Wnioski? Poświęcenie więcej czasu na jedzenie, skuteczniej zaspokaja głód i pozwala czerpać większą przyjemność ze spożywania posiłku.

Filmy - Jak schudnąć (9)

 • Jak schudnąć po pandemii?

  Domowa izolacja w czasie pandemii koronawirusa ograniczyła aktywność fizyczną i składania do częstego zaglądania do lodówki. Dietetyk Milena Nosek oraz trener personalny Krzysztof Kryj opowiedzieli o zdrowym odżywianiu i dbaniu o formę. Od czego zacząć powrót do aktywności fizycznej? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Schudł 60 kilogramów w trzy lata!

  Przemysław Klimkiewicz w ciągu trzech lat schudł 60 kilogramów. O swojej walce z nadwagą i walce o zdrowie powiedział w "Dzień Dobry TVN". Ile ważył zanim zaczął się odchudzać? Jaka dietę stosuje? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Padniesz i będziesz dalej ćwiczył? CrossFit - ekstremalny trening

  Bieganie, pływanie, jazda na rowerze, podnoszenie ciężarów, gimnastyka - i to wszystko w jednym, ekstremalnym treningu. Taki jest właśnie CrossFit. Ci, którzy zdecydują się na tę formę aktywności fizycznej, muszą wiedzieć jedno: wymaga ona żelaznej woli i gotowości na testowanie granic wytrzymałości własnego ciała. - CrossFit to program kondycyjno-siłowy, a zarazem sport - wyjaśnia Miłosz Staworzyński, trener CrossFit Genius Level 1. - Odchudzanie i wyrzeźbienie ciała jest efektem ubocznym tego treningu; główny cel to poprawa sprawności fizycznej - dodaje specjalista. Dla szybkiego efektu ważna jest również odpowiednia, indywidualnie dobrana dieta. CrossFit cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Ostry, dynamiczny trening przez wielu traktowany jest jako alternatywa dla "nudnej" siłowni. Dla tych, którzy chcą zmierzyć się z tego rodzaju ćwiczeniami, istotna może być informacja, że w CrossFit stosowane jest tak zwane skalowanie - czyli dostosowywanie obciążenia do poziomu danej osoby. Chodzi o to, by nawet początkujący uczestnik treningu mógł ćwiczyć bezpiecznie.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: 30 tysięcy kroków

  Według Tomasza Olbratowskiego istnieje sprawdzony sposób na zrzucenie wagi. Podzielił się nim w swoim felietonie. Zobacz!