Jak oni śpiewają

Artykuły - Jak oni śpiewają (333)

 • Elżbieta Zapendowska - biografia

  Urodzona 11 maja 1947 roku w Głubczycach. Krytyk muzyczny, specjalista od emisji głosu, naczelna jurorka polsatowskich programów rozrywkowych.
 • Dariusz Kordek: Widzę postępy!

  Dariusz Kordek: Widzę postępy!

  Dariusz Kordek jako aktor sprawdził się już na deskach teatralnych, a także w kinie i telewizji. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował w programie "jak Oni śpiewają". Wciąż spragniony możliwości rozwoju, zgodził się wziąć udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".
 • TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  TVP vs. TVN vs. Polsat. Pojedynek na muzyczne formaty

  Dobra wiadomość jest taka, że trzy nowe muzyczne programy nie są tak przaśne i remizowe jak preselekcje do Eurowizji, "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Jak oni śpiewają". Zła wiadomość? Do zachwytu wciąż daleko.
 • Artur Chamski: Sam wyda swoją płytę!

  Artur Chamski: Sam wyda swoją płytę!

  "Jeżeli chcesz się pod czymś podpisać i czuć się z tym dobrze, musisz wziąć sprawy w swoje ręce" - mówi Artur Chamski, aktor i piosenkarz, zwycięzca IV edycji programu "jak Oni śpiewają". Artysta pracuje obecnie nad płytą, której premiera planowana jest na marzec 2011 roku.
 • Cichopek wygryzie Niklińską?

  Cichopek wygryzie Niklińską?

  Rok temu zaprzyjaźniły się na planie programu "jak Oni śpiewają". Teraz Katarzyna Cichopek i Maria Niklińska stanęły naprzeciw siebie.
 • Artur Chamski nagrywa w Londynie

  Artur Chamski nagrywa w Londynie

  Wokalista i aktor Artur Chamski, laureat programu "Jak oni śpiewają" (2008), w drugiej połowie października w Londynie będzie nagrywał swoją debiutancką płytę.
 • Niklińska: Zatańczy z debiutantem

  Niklińska: Zatańczy z debiutantem

  W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będziemy mogli obejrzeć parę debiutantów: w roli tancerza wystąpi Tomasz Barański, znany publiczności z programu "You Can Dance", a gwiazdą u jego boku będzie Maria Niklińska, aktorka filmowa i teatralna, kojarzona przede wszystkim z serialem "Klan" i programem "jak Oni śpiewają".
 • Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami"

  Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami"

  Powoli kompletuje się oficjalna lista uczestników nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami", który 5 września zadebiutuje na antenie TVN. Kolejną "gwiazdą" tanecznego show będzie Patricia Kazadi.
 • Cichopek gorsza od... Cichopek

  Cichopek gorsza od... Cichopek

  Pierwszą edycję show Polsatu "Tylko nas dwoje" śledziło przed telewizorami średnio 2,1 mln osób. To jeszcze mniej, niż wynosiła widownia poprzedniego "muzycznego" programu tej stacji - "jak Oni śpiewają".
 • "Tylko nas dwoje": 2,8 mln widzów

  "Tylko nas dwoje": 2,8 mln widzów

  Zakończyła się pierwsza edycja rozrywkowego programu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us", który zanotował nieco lepszą widownię od ostatniej edycji show "jak Oni śpiewają".

Filmy - Jak oni śpiewają (20)

 • Wielka przegrana Nataszy Urbańskiej?

  W 10. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę i luksusowego mercedesa zgarnęła Ania Mucha. Natasza Urbańska przegrała, podobnie jak dwa lata temu w "Jak oni śpiewają". Jednak - jak sama mówi - warto było wziąć udział w tym programie.
 • "Już nie zaśpiewam lepiej"

  Takie programy najbardziej promują jury i prowadzących, a nie śpiewających. Nie posypały się żadne propozycje nagrania - mówi nam Krzysztof Respondek, który wygrał już jedną edycję "Jak oni śpiewają", a teraz walczy ponownie.
 • Patrycja Kazadi: Nauka jest najważniejsza

  Aktorka nadrabia zaległości na studiach, co uniemożliwia jej na regularnie trenowanie do programu "Jak Oni Śpiewają". Jest jednak dobrej myśli, nauka jest najważniejsza, a w programie i tak sobie poradzi.
 • Stęskniona Joanna Jabłczyńska

  Mimo krytyki jury, stresu związanego z występami, aktorka cieszy się z rozpoczęcia nowej edycji "Jak Oni Śpiewają".