Jaguar XF

Artykuły - Jaguar XF (7)

 • Jaguar XF otrzymał napęd na cztery koła

  Jaguar XF otrzymał napęd na cztery koła

  Na polskim rynku zadebiutuje wkrótce odświeżony Jaguar XF. Po raz pierwszy w historii marki w salonach pojawi się auto z wysokoprężnym silnikiem wyposażone w automatyczną skrzynię biegów i napęd na wszystkie koła!
 • Jaguar XF z polskimi cenami

  Jaguar XF z polskimi cenami

  Jaguar ogłosił polskie ceny modelu XF.
 • Jaguar XF oficjalnie!

  Jaguar XF oficjalnie!

  Już 1 kwietnia w Nowym Jorku rozpocznie się międzynarodowy salon motoryzacyjny. Jedną z gwiazd imprezy będzie zupełnie nowy Jaguar XF. Brytyjczycy opublikowali właśnie pierwsze informacje dotyczące drugiej generacji popularnego auta.
 • Pierwsze zdjęcia nowego Jaguara XF

  Pierwsze zdjęcia nowego Jaguara XF

  Jaguar podgrzewa atmosferę przed światową premierą swojego nowego modelu klasy wyższej. XF pojawi się na żywo 1 kwietnia na salonie samochodowym w Nowym Jorku.
 • Tak wygląda jaguar XF sportbrake. Wyłącznie z dieslem!

  Tak wygląda jaguar XF sportbrake. Wyłącznie z dieslem!

  Przed premierą auta w Genewie, Jaguar opublikował właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia modelu XF sportbrake - czyli kombi.
 • Jaguar XF z nowym silnikiem

  Jaguar XF z nowym silnikiem

  Podczas zbliżającego się salonu samochodowego w Nowym Jorku zostanie zaprezentowany jaguar XF po face liftingu.
 • XF zastąpi s-type'a

  XF zastąpi s-type'a

  Jaguar poinformował, że jesienią przyszłego roku pojawi się na rynku nowa sportowa limuzyna oznaczona XF. Jej debiut nastąpi na marcowym salonie w Genewie.

Filmy - Jaguar XF (1)

 • Debiut nowego Jaguara XF podczas wyczynu kaskaderskiego

  Premiera nowego modelu samochodu to zawsze ekscytujący moment, ale Jaguar postanowił dodatkowo podkręcić atmosferę i pokazać po raz pierwszy nowego XFa podczas wyczynu kaskaderskiego. Nad wodą w londyńskich Królewskich Dokach rozciągnięto dwie liny o grubości 38 milimetrów każda, a następnie kaskader Jim Dowdall przejechał po nich drugą generacją brytyjskiej limuzyny.