Jaguar S-Type

Artykuły - Jaguar S-Type (5)

 • Mercedesy i jaguary do naprawy!

  Mercedesy i jaguary do naprawy!

  Polscy przedstawiciele producentów poinformowali Urząd, że niektóre samochody Mercedes-Benz - model atego i sprinter oraz jaguar S-type i XJ mogą stanowić zagrożenie dla użytkowników.
 • Jaguar z wężem

  Jaguar z wężem

  Jaguar S-Type R przystosowany jako samochód gaśniczy szybkiego reagowania rozpoczął służbę na torze wyścigowym Silverstone w W. Brytanii. Zbudowany na bazie modelu seryjnego, gaśniczy Jaguar S-Type ma wyposażenie specjalne obejmujące m.in. klatkę przeciwkapotażową, specjalny zbiornik gaśniczy o poj. 90 litrów z 8-metrowym wężem, dwa sportowe fotele Recaro z szelkowymi 4-punktowymi pasami bezpieczeństwa, 4 gaśnice przenośne, aparaturę radiową oraz syrenę i światła sygnalizacyjne.
 • Pierwszy salon w 2002 r.

  Pierwszy salon w 2002 r.

  W dniach 5-13 stycznia w Los Angeles Convention Center odbędzie się pierwszy w 2002 roku międzynarodowy salon samochodowy. Amerykańska impreza rozpocznie tegoroczny cykl wielkich wydarzeń motoryzacyjnych i poprzedzi jeden z największych salonów samochodowych świata - Detroit 2002. Już jutro w halach targów zorganizowany będzie pierwszy z dwóch dni prasowych, na którym dziennikarze, jako pierwsi będą mogli podziwiać zaprezentowane pojazdy.
 • Jaguar

  jaguar EUROTAX
 • Sting marzy o jaguarze

  Sting marzy o jaguarze

  Każdy marzy, by zostać gwiazdą rocka. A o czym marzą gwiazdy rocka? - pyta Sting w najnowszym spocie telewizyjnym, reklamującym Jaguara S-Type w takt przeboju "Desert Rose". Odpowiedź nasuwa się sama. Marzeniem Stinga jest jazda czarnym Jaguarem S-Type po spalonej słońcem pustyni w Newadzie.