Jaguar

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jaguar (producent samochodów ) , Jaguar

Artykuły - Jaguar (125)

 • XKR-S - najszybszy jaguar w historii

  XKR-S - najszybszy jaguar w historii

  Producenci codziennie dostarczają nam kolejnych dowodów, że w marcu warto wybrać się do Genewy.
 • Nabity w jaguara

  Nabity w jaguara

  Okazuje się, że samochód ze złomowiska w USA można w Polsce zarejestrować, a później sprzedać za... 150 tysięcy złotych.
 • Brytyjskie samochody w Test Drive Unlimited 2

  Brytyjskie samochody w Test Drive Unlimited 2

  Słynne brytyjskie marki samochodowe: Aston Martin, Jaguar, Land Rover i Caterham zostały gwiazdami najnowszej edycji Test Drive Unlimited 2. Generalny dystrybutor marek w Polsce wesprze działania promocyjne towarzyszące premierze gry.
 • Zawarcie umów ze spółką GRUPA JAGUAR Sp. z o.o.

  Zarząd Domu Maklerskiego WDM S.A. ("WDM") informuje, iż w dniu 22 października 2010 roku została podpisania umowa pomiędzy WDM i GRUPA JAGUAR Sp. z o.o., przedmiotem której jest przygotowanie i przeprowadzenie Oferty Prywatnej, a także doradztwo w zakresie pełnienia przez WDM funkcji Oferującego dla akcji spółki GRUPA JAGUAR Sp. z o.o. Ponadto Zarząd WDM informuje, iż w dniu 22 października 2010 roku została podpisana umowa pomiędzy WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o. (spółka zal
 • Jaguar C-X75

  Jaguar C-X75

  Zadaniem wszystkich pojazdów koncepcyjnych jest robienie wrażenia. Niestety, większość z nich wpisuje się w panującą modę na małe, ekologiczne pojazdy, które u fana motoryzacji nie są w stanie wywołać większych emocji. Na szczęście, są wyjątki...
 • Jaguar - "nie" dla pedałów

  Jaguar - "nie" dla pedałów

  Wielu "szarych" obywateli zazdrości sławy sportowcom, piosenkarzom czy aktorom. Znana twarz otwiera bowiem drzwi do setek przyjemności. I nie chodzi jedynie o huczne bankiety.
 • Naukowcy wabią jaguary markowymi perfumami

  Naukowcy z Gwatemali prowadzący badania na jaguarach używają perfum Calvina Kleina, aby przywabić te zwierzęta do siebie.
 • Jaguar ma 75 lat!

  Jaguar ma 75 lat!

  W tym roku upływa 75 rocznica powstania nazwy Jaguar.
 • Najszybszy komputer świata z SUSE Linux Enterprise

  Najszybszy komputer świata z SUSE Linux Enterprise

  Novell poinformował, że superkomputer Cray Jaguar XT5 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Novell SUSE Linux Enterprise. Ta skomplikowana maszyna zajmuje pierwsze miejsce na zaktualizowanej ostatnio liście najwydajniejszych maszyn świata Top 500.
 • Rozważania o przyszłości superkomputerów

  Rozważania o przyszłości superkomputerów

  Superkomputery nadal mieścić się będą w dziesiątkach szaf i zużywać ogromne ilości energii. Powstaną jednak systemy 1000-krotnie bardziej wydajne niż Jaguar, otwierający obecnie listę najpotężniejszych komputerów świata. Nad przyszłością superkomputerów zastanawiają się uczestnicy konferencji SC09, odbywającej się właśnie w Portland.

Filmy - Jaguar (12)

 • Nietypowa przyjaźń? Pies bawi się z osieroconym jaguarem

  Nietypowa przyjaźń? Pies bawi się z osieroconym jaguarem. Między zwierzakami, które poznały się w centrum rehabilitacyjnym dla dzikich zwierząt, panuje niesamowita więź! (STORYFUL/x-news)
 • Samica jaguara pochwaliła się młodymi

  4-letnia samica jaguara o imieniu Magia, mieszkająca w rezerwacie Living Desery w Kalifornii, pochwaliła się po raz pierwszy swoimi dwoma młodymi. Małe jaguary z chęcią przechadzały się po pomieszczeniu, w którym mieszka kocia rodzina. Po krótkim spacerze, matka chowała młode. (STORYFUL/x-news)
 • Ten wyrośnięty jaguar ciągle pije mleko z butelki

  Ten jaguar z pewnością już nie jest dzieckiem. Roczny samiec jednak nie potrafi rozstać się z butelką. Wolontariuszka z placówki Criadouro Onça Pintada nie ma nic przeciwko rozpieszczaniu wielkiego kocura. (STORYFUL/x-news)
 • Zabawa małych jaguarów. Urocze

  Kto by pomyślał, że dzikie koty bawią się zupełnie jak nasi domowi pupile? Autorzy nagrania ze zdziwieniem przyglądali się jaguarom, które postanowiły trochę się podroczyć i urządziły sobie rozkoszną zabawę na ich oczach. (STORYFUL/x-news)