Jaguar

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Jaguar (producent samochodów ) , Jaguar (ssak)

Artykuły - Jaguar (66)

 • Pierwszy w historii Jaguar z napędem elektrycznym

  Pierwszy w historii Jaguar z napędem elektrycznym

  Jaguar I-PACE ma być pierwszym elektrycznym modelem brytyjskiej marki. Samochód będzie dysponować 700Nm momentu obrotowego, mocą 400KM oraz przyspieszeniem od 0-100km/h w czasie 4 sekund.
 • Odświeżony Jaguar F-Type. Zauważysz, co się zmieniło?

  Odświeżony Jaguar F-Type. Zauważysz, co się zmieniło?

  Brytyjczycy zaprezentowali właśnie odświeżonego Jaguara F-Type. Czym model roku 2018 różni się od dotychczasowej wersji?
 • Amerykanie znów mają problem. Winne brytyjskie samochody?

  Amerykanie znów mają problem. Winne brytyjskie samochody?

  Kolejny producent trafił pod lupę Amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Transportu NHTSA w związku ze staczaniem się pojazdów z pochyłości po przestawieniu wybieraka automatycznej skrzyni biegów w pozycję "parking".
 • Jaguar-Land Rover zbuduje auta elektryczne w Anglii?

  Jaguar-Land Rover zbuduje auta elektryczne w Anglii?

  Kilka dni temu informowaliśmy, że produkcją pierwszego w dziejach Jaguara z napędem elektrycznym - zaprezentowanego w Los Angeles modelu I-Pace - zajmie się Magna Steyer. Samochody powstawać mają obok nowych BMW serii 5 w należącej do austriackiej firmy fabryce w Grazu.
 • Nowy Jaguar z Austrii

  Nowy Jaguar z Austrii

  Premiera koncepcyjnego Jaguara I-Pace na salonie w Los Angeles to dobra wiadomość dla... Austriaków. Prezes brytyjskiej marki - Ralf Speth - zdradził, że produkcją auta zająć się ma - należąca do Magna-Steyer - fabryka w Grazu.
 • Brexit ciosem w brytyjskich producentów. Stracą miliardy funtów!

  Brexit ciosem w brytyjskich producentów. Stracą miliardy funtów!

  Podsycane przez populistów wyjście Wielkiej Brytanii ze struktur Unii Europejskiej może mieć opłakane skutki dla lokalnej gospodarki. Do największych poszkodowanych należeć będą producenci aut.
 • Jaguar rezygnuje z nadwozia kombi!

  Jaguar rezygnuje z nadwozia kombi!

  Mamy dobre wiadomości dla ortodoksyjnych miłośników Jaguara. Szef stylistów brytyjskiej marki - Ian Callum – zdradził, że firma (przynajmniej w najbliższym czasie) nie planuje wracać do budowy aut z nadwoziem kombi.
 • Jaguar XKSS wraca do produkcji. Po 59 latach!

  Jaguar XKSS wraca do produkcji. Po 59 latach!

  To może być prawdziwa gratka dla kolekcjonerów klasyków z całego świata. Jaguar ogłosił właśnie, że wybuduje „brakujące” dziewięć egzemplarzy legendarnego modelu XKSS.
 • Grupa Jaguar terminowo wykupuje obligacje serii C

  Grupa Jaguar, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic, dokonała terminowego wykupu 20% obligacji serii C. Emitent przygotowuje się także do przeprowadzenia emisji akcji serii D.
 • Jaguar zadebiutuje w Formule E

  Jaguar zadebiutuje w Formule E

  Wraz z nowym sezonem 2016/17, do grona uczestników wyścigów Formuły E dołączy zespół marki Jaguar. Brytyjczycy przejmą miejsce Trulli Formula E Team, której przedstawiciele poinformowali jakiś czas temu o wycofaniu się z tegorocznej rywalizacji.