Filmy - Jagiellonia (21)

• Ruch vs. Jagiellonia

Ruch Chorzów pokonał Jagiellonię Białystok 4:0. w meczu Orange Extraklasy.
  • 22. kol.: Korona - Jagiellonia

Kolporter Korona Kielce pokonał przed własną publicznością Jagiellonię Białystok 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Andrius Skerla.
  • 19 kol.: Jagiellonia - Cracovia

Nawet wspaniały doping nie pomógł "Jadze". Cracovia odniosła niespodziewane, wyjazdowe zwycięstwo.
  • 18. kol.: ŁKS - Jagiellonia

Mało strzałów, zero goli i tylko fauli i kartek nie brakowało. Pierwsze wiosenne koty za płoty.
  • 17. kol.: Groclin-Jagiellonia

Gospodarze swoją olbrzymią przewagę udokumentowali bramką już w 15. minucie.
  • 16. kol.: Polonia - Jagiellonia

"Jaga" okazuje się być najsilniejszym spośród wszystkich beniaminków i pokonuje Polonię na Stadionie Śląskim.
  • 15. kol.: Jagiellonia-Ruch

Do strzelenia przez gospodarzy pierwszej bramki, spotkanie było zupełnie bez historii. Co prawda gospodarze już w 2. minucie mogli objąć prowadzenie, ale po strzale Sobocińskiego, bramkarz Ruchu Sebastian Nowak jednak obronił.
  • 14. kol.: Legia - Jagiellonia

Zamieszanie z flagą kibiców gości przyćmiło boiskowe dokonania obu zespołów.
  • 13. kol.: Jagiellonia-Lech

Początek meczu był wyrównany i nieciekawy, żadna z drużyn nie nastawiła się na frontalny atak i żadnej nie udawało się stworzyć dogodnej sytuacji. Od 20 minuty spotkanie stało się znacznie ciekawsze.
  • 12. kol.: Odra-Jagiellonia

Zeszliśmy z obłoków na ziemię - podsumował występ swojego zespołu trener Odry Wodzisław Janusz Białek. Jagiellonia była jednak zdecydowanie lepsza i już do przerwy mogła prowadzić różnicą dwóch, albo nawet trzech bramek.